Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titokban, egymillió euróért...

Titokban, egymillió euróért kelt el az őszödi Gyurcsány-lak. Csak Hagyó után? Vagyontól való megválás? Ki mennyit kaszált?

Figyelt kérdés

A Siófoktól 25 kilométerre fekvő, cégüdülőként és apartman házként is hasznosítható ingatlant az illatszereket forgalmazó Babylux kft. vásárolta meg, amely szeptemberben már tovább is adott rajta.


Az ingatlant 1994-ben hasították ki a kormányüdülő területéből, a hivatalos értékbecslés akkor 18,5 millió forintról szólt. Az ingatant 2004-ben 70-80 millióra becsülték, tavaly már 265 millióért adták el - közölte a Független Hírügynökség a Magyar Hírlap információira hivatkozva.


Az ingatlan gazdája tehát minimum nyolcszoros, de inkább 40-50 szeres haszonnal vált meg a vízpari üdülőtől, amelynek volt tulajdonosa az Altus Zrt., mely Gyurcsány Ferenc tulajdonában álló vállalkozás.


2011. jan. 10. 13:51
 1/6 A kérdező kommentje:
A cikk alapján Gyurcsány az állam vagyonából kis befektetéssel kaszált 265 milliót.Szép kis üzletember.A magyarok és az ország hőse.
2011. jan. 10. 13:53
 2/6 A kérdező kommentje:
És a csórókat akarta megszoritani vizitdijjal ingatlanadóval és egyéb baromságokkal.
2011. jan. 10. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Őőő, és? Nyilt titok, drága politkusain ott lopják szét az országot, ahol tudják. Nemcsak ő, mások is, ne aggódj...
2011. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Hehe, akkor miután a következő 2 szerződést figyelmesen elolvastad, rájössz, hogy egyik kutya, másik eb :D


[link]


[link]


Ha utánaszámolsz, ez több, mint 111-szeres haszon. Még mindig olyan szimpi a Zorbán? Ő meg most éppen panaszkodik, hogy nincs elég pénz, kellenek a magánnyugdíj megtakarítások.


Állakat felszedni a padlóról :)

2011. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de 16 év telt el. A házam értéke is jócskán megnőtt az elmúlt 16 évben, akkor én kitől loptam, kit árositottam meg???

Számold ki, mit ér ma az 1994-es 18,5 millió és akkor utána számold újra a dolgokat. Ja, tedd mellé a rákültött összeget (értéknövelő felújitások), vagyis azokat vond le a végszámlából. Kizárt, hogy a 16 évvel ezelőtti állapotban van...

2011. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, tetszik ez a "titokban" is. Ha eladom a házamat, akkor én is titokban adtam el? Köteles vagyok a legnagyobb napilapokban meghirdetni?
2011. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!