Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért izzadnak a magyarok?...

Miért izzadnak a magyarok? Miért akarja meggyőzni az újpesti a fradistát, hogy az ő csapata jobb? Miért akarja meggyőzni a fideszes az mszpést, hogy az ő pártja a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés
Miért mondja az atvés betelefonáló a hírtvésre "nem tudom, hogy ő melyik országban él"és fordítva?Tehát hogyan győzzük meg a másikat,hogy nekünk van igazunk és ő hülye?Mind ezt izzadás nélkül.
2013. szept. 16. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem már rohadtul elegem van belőle, hogy az emberek folyton bele akarnak pofázni az életembe. Volt, aki azt akarta megmondani, hogy milyen legyen az arcszőrzetem és teljesen kiakadt, amikor azt mondtam, hogy nem.

A homlokom tetejének a vonaláig teljesen le van nyírva rövidre a hajam, azon felül pedig meg van hagyva hosszúra és hátul össze van fogva lófarokban, de már azért is belekötöttek, hogy úgy nézek ki, mint Jumurdzsák és nyírassam le, mert ő utálja Jumurdzsákot. Másoknak az öltözködésemmel volt baja. Megint másoknak azzal, hogy egészségesen étkezem és miért eszek azt, amit eszem.


Nem tudom mi van itt, de itt rohadtul meg akarja mondani mindenki, hogy mit csináljak és ez rohadtul idegesít. Megérteném őket, hogy ha tényleg, komolyan ártanék nekik valamivel és az ellen felszólalnának, de ezek olyan dolgok, amik szerintem nem ártanak senkinek. De akkor is jobban tudják és jönnek a hülyeségeikkel.

2013. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. De ha a fidis öreg néni meg az mszpés öreg néni is azt mondja,hogy nem tudom ő melyik országban él,akkor melyikük él ebben az országban.
2013. szept. 16. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

más országban élnek. :)


egészen pontosan más a nézőpontjuk.

mindkettő kinyitja a villanyszámlát és ott látja narancssárga alapon, hogy állambácsi megspórolt neki 300 forintot a rezsicsökkentéssel. aztán elmegy mindkettő a boltba és azt látja, hogy a leggagyibb még sajtnak nevezhető dolog is 1300 Ft/kg.

erre az egyik azt mondja, hogy Viktor dugja fel magának a 300 forintot, amikor minden ennyibe kerül, a másik meg azt mondja, hogy áldassék az Orbán, mert abból a 300 forintból tud venni magának majd negyed kiló sajtot.


na, most akkor kinek van igaza?

2013. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És te kit akarsz meggyőzni?
2013. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én? Magamat,hogy nem nekem van igazam,és a hülye is én vagyok.Okos aki mondja :p Igazából nekem a mai magyar mentalitásból az jön le,hogy a nagy átlag vagy k.rvára magabiztos és okos vagy elsöprően hülye.Miért izzadságszagú,mert azt hiszi okos,már ha hülye.:)
2013. szept. 16. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:

"Miért akarja meggyőzni a fideszes az mszpést, hogy az ő pártja a kisebbik rossz?"


Most tegyük fel, hogy valamelyiknek igaza van.

Ekkor eléggé fontos lenne erről másokat is meggyőzni, nem?

2013. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze..csak azt nem értem,ha annyira igazuk van,miért nem halad sosem az ország...hagyjuk már a fidesz ill msz politikusok 90% megélhetési politikus .biztos a te választottadnak van igaza..ezért tettem fel a kérdést.
2013. szept. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!