Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó az, ha a Fidesz kétharmadot...

Jó az, ha a Fidesz kétharmadot szerez?

Figyelt kérdés

Volt már hasonló kérdés régebben is, de engem a mostani véleményetek érdekel.

Tüntessétek fel, hogy hány évesek, milyen neműek vagytok, és hogy melyik párttal szimpatizáltok a leginkább!

Indoklás is érdekel, de nem kötelező.


2009. nov. 4. 23:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretném. :-)


Szerintem az lenne a jó, ha a parlamentbe kerülő pártok nagyjából egyensúlyban lennének, és egyik se olvadna be más pártba, akkor kénytelenek lennének végre talán együttműködni, mert egy se lenne túl erős.

2009. nov. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó,ha egy párt tulhatalmat szerez.Egyébként a Nemzet pártján állok.
2009. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
41%

hááát... én tudok mellette és ellene is érvelni. :)


49/F

2009. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
44%

Bár már ott tartanánk. De az a baj már rég késő. Most az mszp mindent úgy tönkretett amit már nem lehet helyrehozni aztán meg majd a fideszre mutogatnak ha kormányra kerül.

Szerintem maradni kéne az mszp nek és megenni amit főztek nem lelépni a sok millió tőlünk elsikkasztott pénzel.

Igaz hogy akkora adósságot varrtak a nyakunkba hogy nem lehet soha kinyögni. De azért érdekes mód nekik jól megy és minden hülyeségre futja.

2009. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem jó ha a Fidesz 2/3-ot szerez. Legalább lesz elég ereje ahhoz hogy megvalósítsa az elképzeléseit. Lehetősége lesz arra, hogy rendet tegyen. Az más kérdés hogy tényleg élni fog-e a lehetőséggel, vagy mutyizik tovább mint az MSZP. Attól nem kell félni, hogy megváltoztatja az államformát, vagy diktatúrára tör.


23/F

Fidesz és Jobbik között

2009. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
ha az oktatást, egészségügyet rendbeteszi, szerezzen
2009. nov. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
30 ff fidesz/jobbik ha nincs jobb
2009. nov. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jó. Nem gondolom, hogy a fidesz minden problémát meg tud oldani, de külön csak Lengyel László, Vásárhelyi Mária, Bauer Tamás, Debreczeni Jóska és a többiek kedvéért óhajtom a kétharmadot. Ha a 2/3 csak a Jobbikkal együtt lesz meg, az sem baj, sőt, ettől csak még viccesebb lesz az említett értelmiségiek arckifejezése a választások éjszakáján.
2009. nov. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
A Fidesznek jó lenne,de az országnak rendkívül káros lenne.
2009. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Erra csak azt tudom mondani, 2/3-dal szavazati jogot minden határontúli magyarnak, és Magyarország lesz a Fidesz örök vadászmezeje.

Jó ez?

2009. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!