Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki még mindig Fidesz párti,...

Aki még mindig Fidesz párti, miért, most mivel ért egyet?

Figyelt kérdés
Ha a választások előtt is az volt, akkor nem erre szavazott és most igencsak becsapva kéne éreznie magát, aki meg a választások után lett szimpatizáns, azok miért szidják az elmúlt 8 évet.
2011. okt. 31. 20:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
37%

Egyetértek a megszorítások szükségességével.

A 8 év alatt máshogy is meg lehetett volna oldani, de nem tették.

2011. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mégis, hogy tették volna? Nekik nem volt 2/3-uk, csak egy nemnormális ellenzékük.
2011. okt. 31. 20:26
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Például nem kellett volna megszüntetni egy halom támogatást és nem véreztek volna ki a vállalkozások.
2011. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ha egy vállalkozás már csak támogatások mellett megy, az így is úgy is kivérzett volna.
2011. okt. 31. 20:29
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Mszp-s, de a stílusodból gondolom nagyon értelmes lehetsz. Én egy kérdést tettem fel, nem személyeskedem.
2011. okt. 31. 20:47
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Én az egésszel egyet értek, mert még akarok a térképen olyat látni 20 év múlva is, hogy Magyarország. Csak aki orbitálisan nagyon lüke volt az hihette azt, hogy nem lesznek ugyan úgy megszorítások. Ennek véghezviteléhez viszont egy erős párt kell. A legközelebbi választást még nagyon úgy néz ki megnyeri a Fidesz, remélem addig folytatja az ország gatyába rázását, ha nem akarjuk akkor is, aztán úgyis belebuknak előbb utóbb. Ezt már egyszer elkezdte az MSZP is, de addigra már morálisan szétverte fletó, tehát alapból esélytelenek voltak. Ha nem akarunk a görögök sorsára jutni muszáj megszorítani a gatyamadzagot.
2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Sikoltó ***** válasza:
85%

kérdező: ez hülyeség, a világon mindenhol támogatják a kis cégeket ahol fejlődő gazdaság van. 2 évig tanultam ezt az egyetemen, úgyhogy elhiheted. Mellesleg Eu-s alapelv amit leszart az mszp


Amúgy én szerintem a fidesz ugyan azt a régimódi, szar közgazdaságot folytatja amit a maszop elkezdett, ugyan úgy ipart támogatnak és megszorítanak ahelyett hogy modern módon támogatnák a kis-és középvállalatokat.


végülis ez nem meglepő mszp + fidesz = mszmp

2011. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen támogatják, hogy fejlődjön, de nem azért, hogy egyáltalán életben maradjon.
2011. okt. 31. 20:52
 9/29 anonim ***** válasza:

"Csak aki orbitálisan nagyon lüke volt az hihette azt, hogy nem lesznek ugyan úgy megszorítások."


Több, mint 3 millió emberről beszélsz. Ha a Fidesz 2 éve arról beszélt volna, amit ma csinál (adók, megszorítások tömkelege), és nem hazudozott volna össze-vissza, mit gondolsz, hányan szavaztak volna rájuk?

2011. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Heckler ***** válasza:
87%

A legutóbbi választáson keményen kampányoltak azzal, hogy nagy gáz lesz hamarosan, inkább szavaztak a Zemberek az MSZP-re, akik szerint minden f*sza.


Most ők hazudták hogy minden f*sza lesz, a Zemberek meg is választották őket.


Tiszta sor, ebben az országban mindig az nyer, aki a legnagyobbat hazudja.

2011. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!