Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy átverés a...

Igaz az, hogy átverés a tanári és az egészségügyi béremelés, és lényegében nem is kap senki több pénzt?

Figyelt kérdés
Több tanár ismerősöm is van, és mind azt mondja, hogy egy forinttal sem lesz több a bére, csak a feladatok száma nő meg. Az egészségügyből csak áttételesen hallottam ugyanezt. Az a megdöbbentő, hogy elég tetemes pénz szerepel ezekre a költségvetésben, akkor vajon azt a pénzt ki kapja meg?

2013. szept. 18. 22:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, elkezdődött! Az ország minden pontján utcára vonulnak az átvert, kifosztott tanárok a tolvaj Fidesz ellen. A rabszolgák (az ingyen dolgozók) indulóját éneklik.

El kell törölni a tanárok átverésének reformját!

[link]

2013. okt. 6. 14:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a tanárok felsőbbrendűnek érzik magukat. Fizikai munkát nem végeznek van téli őszi tavaszi nyári szünet , szinte 4 hónapot nem dolgoznak. Én mikor tehetem ezt meg ? És én fizikai munkát végzek. Nem akarom lenézni őket sőt . De ugyan mivel különbek egy másik embernél akinek más a szakmája és pl dolgozik éhbérért és még örül hogy van munkája és befogja a pofáját . Ha én tüntetni mernék mert keveslem a pénzem úgy kirúgnának hogy a lábam nem érné a földet, hát nem így van?
2013. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A tanárok megérdemlik a tiszteletet. A teljes társadalom jövője áll rajtuk, hogy milyen nemzedéket nevelnek ki. A botrány itt az, hogy valakik politikai tőkét kovácsolnak az átverésükből, miközben a nekik ígért pénzt lenyúlják.
2013. okt. 6. 16:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bármely másik ember ugyan olyan tiszteletet érdemel .Legtöbben hajnalok hajnalán kelnek hogy előteremtsék a betevőt a családnak. Még egyszer mondom le a kalappal előttük nem könnyű a tanítás és idegileg is bírni kell de másnak sem könnyű és nincs ugyan olyan lehetősége felszólalni tiltakozni mint egy tanárnak.
2013. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Macungo ***** válasza:

"A tanárok megérdemlik a tiszteletet. A teljes társadalom jövője áll rajtuk, hogy milyen nemzedéket nevelnek ki"


Hát ahogy körülnézek nem igazán csinálják jól a feladatukat már sok évtizede... Ha én ilyen eredménnyel végezném a munkámat már kirúgtak volna..


Egyébként én nem tisztelem őket az én tapasztalatom 14 iskolában töltött év után mint diák meg van a véleményem a hozzánemértő pedagógusok gyerekekben hagyott lelki traumák és a tegye fel a kezét aki nem érti, felteszi, leordít mit nem értesz ezen?!?!?!


Saját magát visszaigazoló csak azt a kölköt szeretem, aki érti amit mondok, ha 20-ból 3 is az oktatási módszerről.

2013. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!