Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Van olyan Fidesz...

Baloldaliak! Van olyan Fidesz intézkedés az elmúlt 3 évben, amivel egyetértettetek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
hogyne lenne ... ebben az évben Viktor kb 1 misit tett a zsebembe az adózási szabályaival ... mégsem szeretem
2013. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van. Például a hallgatói szerződés létjogosultságát abszolút megértem, és annak ellenére is támogatom, hogy engem személy szerint hátrányosan érint. A médiatörvény egyes pontjaival is egyet tudok érteni. Bár elég hiányosnak tartom az ezirányú intézkedéseket, de egyes helyeken tényleg több a rendőr és így biztonságosabb hely lett. Most ennyi jutott eszembe, de biztos van más is.

Szóval azért nem vagyok nagyon elvetemült, de van néhány nagyon komoly problémám a kormányzásukkal:

1) nem foglalkoznak az igazi problémákkal. Az egyetemisták röghöz kötése csak felületi kezelés. Az elcigányosodott és lepukkant területekre több rendőrt vezényelni szintén csak felületi kezelés. Nem az elvándorlást kell megtiltani, hanem az országot élhetőbbé tenni. Nem a bűnözőket kell üldözni (persze azt is), hanem a bűnözés okait megszüntetni.

2) Rengeteg teljesen értelmetlen dologba ölnek milliárdokat. Stadionok, trafikok, egykulcsos adó, mind rengeteg pénzt vett el tőlünk.

3) Olyan idegesítően lekezelően állnak minden kritikához, mintha nem látnák, hogy az ország egy villám sebességével dübörög az összeomlás és kipusztulás felé. Vagy hogy az ország jelentős részében ismeretlen fogalom a létbiztonság. Vagy hogy az egykulcsos gazdaságélénkítés teljesen sikertelen volt. stb. A szavazóik meg átveszik ezt a lekezelő, minden önkritikát nélkülöző stílust.

4) Olyan pofátlanul hazudnak, hogy rossz hallgatni. Tudom, mindenki hazudik, főleg a politikus, de naponta hallani, hogy csökkent az államadósság miközben nőtt egy kicsit zavaró.


Tudom, hogy a válaszom nagyrésze off, de főleg a 3) pont miatt nagyon erős késztetést érzek, hogy ott kritizáljam a Fideszt, ahol lehet.

2013. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egykulcsos adó. Más nem nagyon.
2013. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Médiatörvény, munka törvénykönyve.
2013. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egykulcsos adó. Más nem nagyon."


Ez a kormány egyetlen jobboldali reformja, elég furcsa, ha egy baloldali pont ezt támogatja és mást nem :)

2013. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok baloldali, de egyetlen olyan intézkedése sincs, ami jó lenne.

Az egykulcsos adó csak a magas jövedelműeknek kedvez, másnak csak kára van belőle.

A Média törvény is az egypárt rendszerre hasonlít. A többiről nem is beszélve.

2013. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egykulcsos adó az ami ennek az országnak a legrosszabbat tette mivel ezzel az adóval a szegény szegényebb a gazdag gazdagabb lett és még jobban eltávolodott a két réteg egymástól. A középréteg meggyengült vagy szinte nincs is és egy modern állam alap feltétel h legnagyobb számba a középréteghez tartoznak az emberek de itt inkább a szegények vannak többségben. Grat fidesz így tovább
2013. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgatói szerződés, és téged érint? Akkor te sem az ENS-re gyúrsz na mind1 egyébként, őszintén szólván én nem nagyon tudnék olyasmit mondani amivel egyeértenék teljesen, meg persze a folyamatos baromkodások azt is elnyomnák, mondjuk nekünk a kormányváltás tönkretette a háztartátst az óriási bevételkiesés miatt, de hát mit lehet tenni most már csak tanulni, tanulni, tanulni, ahogy azt ama filozófus mondotta.
2013. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dick Esmen ***** válasza:
Biztos van,de nekem egy se jut az eszembe.
2013. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!