Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy az...

Ti is észrevettétek, hogy az utóbbi pár napban megjelentek itt ismét a fideszes bérkommentelők?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen emberek azzal, hogy kormánypropagandát harsognak itt az oldalon, szerintük attól az emberek jobban is fognak élni? Vagy csak szimplán olyan hülyének néznek minket, hogy azt hiszik, hogy mindenki beveszi ezt a sok fideszes sületlenséget?

2013. szept. 22. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem bérért csinálják, hanem valóban ennyire agykárosultak.
2013. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vadkan01 ***** válasza:
90%
Szerintem nem bérkommentelők, tényleg komolyan veszik, hogy Orbán és bandája az ország reménysége, de ne is foglalkozz velük.
2013. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi a problémád?

A FIDESZ miatt nem élsz jól?

Konkrétan mik is azok a fideszes sületlenségek?


Amúgy nem vagyok "Fideszes".

Csak kíváncsi vagyok miért vagy ilyen indulatos és miért hiszed azt ,hogy hülyének vagy nézve?


Nem tudom ki ,hogy van vele de az én életszínvonalamat, hangulatomat elenyésző mértékben tudja befolyásolni az a tényező, hogy most épp melyik párt próbálkozik a kormányzással.

Igyekeztem és mindig is tettem azért, hogy ne legyek kiszolgáltatva ép aktuális kormányok kénye kedvének.Teszem a dolgom és csodálkozok, hogy mások miért nem boldogulnak, miért nem képesek normális ember módjára nyafogás(=kutyába lemenés) nélkül örülni az életnek és tenni ők is örömmel a dolgukat.Amit tanultak, amit szeretnek, amihez értenek.

2013. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Én legszívesebben azt csinálnám, amit tanultam, és amihez értek (mérnökként), de amíg nincs munkahely ebben az országban, addig minek örüljek vagy hogy mutathatnám meg, hogy jó vagyok valamiben? Ha itthonra nem leszek jó, akkor majd jó leszek külföldön.

2013. szept. 22. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

3/3. Miért hiszed, hogy az emberek megélhetése CSAK az akaratuktól függ? Hiába akar valaki jól élni, ha nincs munkalehetősége, ha a vállalkozók még azt a bért sem fizetik ki nekik, amiért megdolgoztak? Egy ápolónő, mentős stb. is azt csinálja, amit tanult és amit szeret. Nem az ő hibája, hogy nem tud megélni belőle. Sőt, a Fidesz uralma óta még csökken is a fizetése.

A kérdezőnek: Az egész Fidesz hülyének nézi az embereket. Akkor a hívei miért tennének másként?

2013. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

"A FIDESZ miatt nem élsz jól?"


Fején találtad a szöget.


"Konkrétan mik is azok a fideszes sületlenségek? "


Vagy harminc féle új adó stadionok építésére meg orbánc esküvőre. Össznépi bércsökkentés az új adókulccsal. És még sorolhatnám.

2013. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer unatkoztam, csináltam egy új fiókot és nyomtam a liberális dumákat.

Jól szórakoztam a felháborodott embereken, lehet mindjárt csinálok egy Fidesz fanatikust is...na jó nem, nem akarom,hogy 200-as vérnyomással irkáljanak baromságokat az amúgy normális kommentelők.

A lényeg,hogy szerintem egy részük csak unatkozik és mivel a provokatív kérdéseket kitörli, ellentétben a válaszokkal, szabadon lehet írogatni, és nevetni :)

2013. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A munkahelyeket nem a Fidesz adja sem a Mikulás, még csak nem is az égből pottyannak.


A munkahelyeket a kis és nagyvállalkozók hozzák létre ha megfelelő a társadalmi és gazdasági környezet.Ami csekély mértékben függ attól ,hogy ép ki van kormányon.Mert a kormányok problémái öröklődnek és ezeket nem lehet egy csapásra megoldani.A gazdasági környezet adott, nem lehet figyelmen kívül hagyni, mint ahogy a lakosság képzettségi és morális potenciálját sem.

Mert ha tele lenne az ország képzett komolyan vehető szakemberekkel akik megfelelő külföldi kapcsolatokkal is bírnak és mondjuk ahhoz is meg lenne az eszük ,hogyan teremtsék elő az indulótőkét annyi állás volna ,hogy ide járnának dolgozni a környező országokból is.


De míg inkább csak másokra váró lumpenprolivá szocializált nyafibajnokokkal vagyunk elképesztő mértékben ellátva teljesen mindegy ki van kormányon.


Ismerem én az ilyen dolgozni akarókat.

Itt csak nyafognak, hogy szeretnének jól élni.Adjanak nekik munkát oda helybe házhoz szállítva.Olyat ami tetszik nekik ,amire képesek, amire van valamelyes képzettségük.Namegaztán jogaik is vannak. Nem ám ,hogy meg legyenek erőltetve a munkában és minden legyen biztosítva nekik.Főleg a kiemelkedő fizetés!Aztán meg ha kicsit megdolgoztatják őket már mennek is táppénzre hetekig ,mert minden nyavalyájuk előjön hirtelen.


Ja és a minimum ,hogy O.Viktor személyesen teremtse meg nekik és kérje fel őket munkavállalásra.A semmiből is ha kell.


De ,hogy ők belelássanak, hogy hogyan is működik ez a világ.Miből ,hogyan is kell kitermelődjön az a nyereség aminek egy töredékét hazavihetik fizetés gyanánt,az már nem érdekel senkit.


Ami most még VAN ebben az országban munkahely vagy bármi ami LÉTREJÖTT az nem a semmiből van.Azok mögött elszánt akarat van , szakértelem és soha véget nem érő sziszfuszi kitartó munka (lobbi,marketing stb)és fejlett komoly kapcsolatrendszer és irtózatos pénzkockáztatások.


Tessék vállalkozni,munkát adni és akkor majd meglátják milyen is az.De addig is legalább képzeljék a helyükbe magukat.


Nagyon sokan vannak akik nyafognak , pedig mindenük megvan ahhoz ,hogy boldogok legyenek.Csak visszább kéne venni a flancból és az irigykedésből .

Egyeseknek meg kéne próbálni a képességeik és szerinti szerénységre szokni,másoknak pedig élni az adottságaikkal és a ritkán kínálkozó lehetőségeikkel.


A munkahelyeket mi kell megteremtsük magunknak.Mi kell felépítsük magunkat.Nekünk kell bejárni a világot és észrevenni hova mit is lehet eladni.Mi az emberek a lakosság kell képezze magát,hogy ezáltal megteremtse a saját lehetőségeit.

A kormányközni kapcsolatokkal idecsábítgatott multicégek munkahelyein inkább csak olcsó rabszolgákra van igény és csak addig amíg odébb nem állnak Kínába vagy Afrikába.

2013. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Komplikato ***** válasza:
7-es Van egy Troll Ellenpólus nevű fazon aki kb. 10-20 másik név alatt az összes fórumon és más hasonló helyen szokta a fizetett trollok stílusát felvéve szétrobbantani a témát. Szóval nem te találtad fel a langyos vizet sem. :D
2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A FIDESZ miatt nem élsz jól?"


Fején találtad a szöget.


"Konkrétan mik is azok a fideszes sületlenségek? "


Vagy harminc féle új adó stadionok építésére meg orbánc esküvőre. Össznépi bércsökkentés az új adókulccsal. És még sorolhatnám.



Milyen 30 féle új adó?

Biztos jól számoltad?


Már az albánoknak, türkméneknek, azerieknek,moldávoknak is különb stadionjaik vannak mint nekünk.Az ukránok , románok egyenesen lenéznek minket.Nagyobbak újabbak és modernebbek ahol teljes szívvel szurkolhatnak nemzetük fiainak amikor hatalmas küzdelemben döntetlent játszik San Marinoval.Ha azt nem tudod mekkora élmény csak sajnálni tudlak.

Te mit csinálnál azzal a pénzzel ?Kiosztanád álbetegnyúgdíjra vagy segíjnek.Hadd szaporodjanak rajta munka nélkül a rézbőrűek, addig amíg el nem hajtanak minket innen.

2013. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!