Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy reagálnál rá, ha váratlan...

Hogy reagálnál rá, ha váratlanul bejelentenék a tévében, hogy Orbán Viktor elhunyt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 21:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Orbán Viktor POLITIKAI karrierjének végét szívesen fogadnám, de mint magánembernek, 4 gyermekes családapának nem kívánom a halálát.


Majd az Isten ítél felette.

2013. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Erősen figyelni kezdenék. Érdekelne, hogy pártja is úgy viselkedne-e, ahogy a Mátyásé.
2013. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Macungo ***** válasza:

Nekem mindegy lenne, hogy ki az Gyurcsány, Orbán, Bajnai, Mesterházy miniszterelnökként halna meg nem örülnék. Főleg, ha megölték volna valamelyiket is. Mert az azt jelenti, hogy valaki befolyásolni akarja Magyarországot abban, hogy ki vezesse.


De látom milyen értelmes emberek alkotják hazánkat, örülnétek, ha én azt mondanám, hogy annak örülnék, ha az ilyennek örülők patkolnának el már holnap. Szebb világban élnénk.


Azért tart itt ez az ország mert ti itt vagytok és azt hiszitek Orbán a baj ezn a világon. Közben a Magyar emberek kapják amit érdemelnek. saját elnyomóit egy megszált ország sem szavazza vissza mire végre kiharcolja magának a demokráciát.


A lengyelek vezérkarának repülője is véletlenűl zuhant le és a lengyelek örültek neki pedig biztos mind szerette a repülőn utazókat. Jah ők nem olyan hülyék mint a magyarok akik örűlnek annak, ha ilyesmi történik. Ezért tartunk itt!!!

2013. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Látom sokaknak nem tűnt fel, hogy attól, mert az ország élén leváltanak egy embert, még nem fognak megváltozni a hatalmas méretű, a törpe magyar gazdaságtól szinte teljesen független gazdasági folyamatok és ugyan úgy nem fog senki sem havi 300 nettót keresni.


Kérdésre válaszolva: a halálának nem örülnék, de nem is gyászolnám.

Viszont a halálának körülményei módosíthatnák a véleményemet. Például merénylet esetén eléggé megharagudnék a merénylőkre és valószínűleg rokonszenveznék a Viktorral.

2013. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 nlorant82 ***** válasza:

Meg ünnepelném a maffia vezér halálát!

Lehet család apa de több családot is tönkre tett és aki egy kicsit is ismeri az örülne a halálának nekem a facebookon is ismerősöm volt még le nem tiltott mert nem értetem vele egyet na ennyit az ö Demokráciájáról! Azért ismer Orbán mert Kövér László rokona vagyok aki egy rendes ember és mindig igazat mond! Bár imád utazni lásd most is helyettesítik az országgyűlésben és ez a jövőben is így lesz mert utál ott ülni!

2014. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!