Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Csak nekem tűnt fel, hogy a választások közeledtével a Fidesz kezdi összekapni magát?

Figyelt kérdés

Elmegyek akármelyik városba, mindenhol tér és utcafelújítások vannak, megígérték a húsokra az 5%-os ÁFÁ-t, kétszeres rezsicsökkentés, stb.

Szerintem vinni fogják a 2014-es választást.



2013. szept. 28. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Ebben az országban mindig is 4 évenként épült és történt bármi is (mindig a választásokkor). Igaz az elmúlt 4 év a 2/3-dal sokkal látványosabb volt mint az előtte lévő évek.


(Az is igaz sokan rosszul élnek, de ez inkább a válság utókövetkezménye is)

2013. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Jaaa akkor én is a fideszre szavazok!


Csak vicceltem, csakis a Jobbik! :)

2013. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Mivel a Fidesz soha többé nem fog Magyarországon kormányra kerülni, ideje is volt, hogy utoljára tegyen még valamit azokért akik eltartják őket.
2013. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Valóban erőteljesebb populista propagandába kezdtek.
2013. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minden választási időszak előtt ez van, nem túlzottan meglepő...


Az lett volna a meglepő, ha most kimarad a szokásos pénzelverés.

2013. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindig ez van, viszont szerintem nem annyira feltűnően csinálják, mint a múlt kormányok. Ez pozitívum nálam. Viszont nem ezen dőlt el, hogy simán nyerik a következő választást is, hanem, hogy nincs egy épkézláb ellenzéki párt.


Ott az ezerszer lejáratódott MSZP/Bajnai/Gyurcsány trió. Ott a Jobbik, aminek az egyik fele sajnos anyaszomorító, karlengető, zsidozó majom, ami sajnos a párt másik felét is vállalhatatlanná teszi a választók 70-80%-ánál. És nincs is más. Az LMP gyakorlatilag megszűnt létezni.

2013. szept. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

"Elmegyek akármelyik városba, mindenhol tér és utcafelújítások vannak,"


Rohadtul nem látom, pedig autózok bőven.



"megígérték a húsokra az 5%-os ÁFÁ-t,"


Már egy ígéret is elég egy jó ponthoz.


"kétszeres rezsicsökkentés, stb."


Vissza fogjuk mi még azt fizetni valamilyen formában. Vagy már vissza is fizettük.

2013. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem csak neked, sokan vannak még, akik szeretik a mézesmadzagot. Sőt, náluk a mézesmadzagnak még különös mellékhatásai is vannak. Szelektív vakságot és süketséget okoz.

Tudod mit jelen, hogy összekapod magad. Ha kormány vagy, azt, hogy bevallod, eddig csak szöveg ment, mostantól valódi megélhetésjavító tettek következnek. A hangulatjavítás pálinkától is lehetséges, de attól még csóró maradsz.

2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is megnyeri a Fidesz a 2014-es választásokat. Végre sikerült kimásznunk abból a szakadékból, ahova a 8 évnyi MSZP-s kormányzás során jutottunk, és sikerült stabilizálni az ország pénzügyi helyzetét. Mivel a Fidesz hosszú távban gondolkodott, az eredmény nem azonnal, hanem 3-4 év alatt lett látható, de úgy érzem, megérte. Persze hiába szép és jó minden, a balliberálisok továbbra is csak a saját maguknak beképzelt fekete felhőket látják.
2013. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Fidesz összekapta magát.Sztem is.
2013. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!