Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar politikusok mikor...

Magyar politikusok mikor kerülnek fel az Interpol listájára?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki feljelenti őket, és nem jelennek meg a bíróságon, (és a feljelentés eléggé nyomós, hogy a mentelmi jogot megszüntessék), és másik országban tartózkodnak.


Ezek egyike sem áll fent a magyar politikusok esetében. Nincsenek feljelentve, nem tartózkodnak másik országban, és megvan a mentelmi joguk.

2013. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Továbbá tegyük hozzá: azt megszüntetni ők maguk jogosultak.

Kivéve, ha van olyan visszafogott, de elég céltudatos tömeg, amelyik nem kívánja őket vezetőnek. De ebben az esetben nincs szükség Interpolra.

2013. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de Orbán egy hű alattvalója már fent van.

[link]

2013. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor fognak felkerülni rá, ha útban lesznek majd a külföldi érdekeket képviselő multiknak, illetve a bankoknak. Hernádi Zsolt ártatlan volt, mégis kiadták ellene a körözést, csupán érdekből.
2013. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amikor majd te az űrhajósok közé....


végül is semmi sem lehetetlen....

2013. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Akkor fognak felkerülni rá, ha útban lesznek majd a külföldi érdekeket képviselő multiknak, illetve a bankoknak."

A MOL tudtommal igencsak multi.


"Hernádi Zsolt ártatlan volt, mégis kiadták ellene a körözést, csupán érdekből."

Örülök, hogy ezt "bebizonyítottad". Nagyon érdekelt már, mi az ítélet.

2013. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A MOL tudtommal igencsak multi."

A válaszomban külföldi érdekeket képviselő multikról beszéltem, szerinted ha a MOL közéjük tartozna, akkor is ennyire támadnák a puszta jelenléte miatt?

2013. okt. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, a MOL szerinted nem külföldi Horvátországban? Esetleg úgy érted, hogy létezik Magyarország és létezik külföld, az utóbbi pedig minden erejével küzd az előbbi ellen? Jó persze, én vagyok a hülye hogy egy 27%-ossal próbálok értelmesen beszélni...
2013. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!