Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Regen amikor Magyarorszag egy...

Regen amikor Magyarorszag egy kommunista orszag volt, akkor nalunk is büntetendö volt b*zinak lenni?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem,mert a Szovjetunioban 5 evet kapot az aki b*zi volt, Magyarorszagon hogy volt ez pontosan ?
2013. okt. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
31%

Hofi Géza úgy mondta :

Tudod haver,

-valamikor üldözték a buzákat,

-ma már megtűrik őket,

-és én attól félek,hogy lassan,nehogy kötelezővé tegyék mindenkinek.

2013. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
58%
Nem, de akkor nem volt ekkora téma. Vajon ennél nagyobb és fontosabb probléma nincs is ebben az országban?
2013. okt. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
24%
Hofinak ma is igaza van :) Most a 2. és 3. lépés között tartunk, már nemcsak megtűrik őket, de még nyíltan népszerűsítik is a buzulást.
2013. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
Régen nem volt divat b**inak lenni.
2013. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%
Magyarországon 1961 óta legális a homoszexualitás.
2013. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan, hogy "népszerűsítik a b*zulást", mindenki genetikailag hetero vagy homoszexuális, már fogamzáskor, a DNS rekombinálódásánál eldől a dolog. A homoszexuálitás egyébként mégcsak nem is génhiba, hanem evolúcionáris mechanizmus a túlnépesdés ellen nagy egyedszámú és könnyen szaporodó fajoknál. A kacsáknál és a pingvineknél is gyakori dolog például, és mikor legutóbb megnéztem, ők még nincsenek azon az intelligencia szinten, hogy liberális érdekcsoportokat alakítsanak, akik homoszexuális propagandát nyomatnak a médiában.


Homoszexuális hímpingvineknél már azt is megfigyelték, hogy a b*zi pingvinpár egy kővel bánik úgy, mintha a tojásuk lenne és együtt "keltetik", őrzik, aztán amikorra már ki kellene kelnie, besegítenek a többi pingvinnek a kicsinyek gondozásában.

2013. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
13%

Liberális propaganda, h a buzıság genetikai eredetű lenne. Ha így lenne, rég kihaltak volna a buzık, mert nem tudják továbbörökíteni a génjeiket.

Az állatvilágban pedig nincs homoszexualitás, legfeljebb biszexualitás. Na nem mintha az nem lenne ugyanúgy betegség.

2013. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
75%

"a buzıság genetikai eredetű lenne. Ha így lenne, rég kihaltak volna a buzık, mert nem tudják továbbörökíteni a génjeiket."


Te sem tudsz sokat a genetikáról. Középiskolás biológia órákon hol voltál? Túl nehéz volt, inkább ellógtál és a WC-ben iszogattál?

2013. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted járt középiskolába? :D
2013. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Macungo ***** válasza:
87%

Minek válaszolsz olyan kérdésben amiről ennyire semmit nem tudsz... Azért nem halnak ki a melegek, mert a nők örökítik tovább nem a férfiak..


Na ezért nem fogok én soha a jobbikra szavazni bármilyen jó is a programjuk, mert televannak ilyen homofób idiótákkal. Tudtad, hogy az igazi, magabiztos hetero férfi soha nem homofób...


Nem tudom kinek mi a baja a melegekkel. Adót fizetnek dolgoznak, egy évben egyszer felvonaulnak én speciel nem járok akkor arra, ha zavar.


Nem mindegy otthon mit csinálnak, több csaj jut nektek..


Kedves 9-es a jellem ferdülés nem itt kezdődik.. Hamár valami ferdül az a szexuális beállítottság, de az sem, hisz mint előttem szóló mondta azért van, hogy neszaporodjunk túl.. De te biztos utánanéztél, mert nagyon úgy tűnik..

2013. okt. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!