Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Regen amikor Magyarorszag egy...

Regen amikor Magyarorszag egy kommunista orszag volt, akkor nalunk is büntetendö volt b*zinak lenni?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem,mert a Szovjetunioban 5 evet kapot az aki b*zi volt, Magyarorszagon hogy volt ez pontosan ?
2013. okt. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Először azt írtad, hogy azt tartják homofóbnak aki heteroszexuálisnak neveli a gyerekét. Ebből következtettem, hogy te neveléshez kötöd a nemi identitás kialakulását, én kérek elnézést, hogy mertem következtetéseket levonni.


Az origo és az index uszít, és még szélsőséges is? Fogalmi zavarokban szenvedsz vagy csak egyszerűen ennyire hülye vagy, már megbocsáss. A kuruc.info szerkesztői zsidóznak, cigányoznak, buz1znak, gyűlölködnek, lassan mindent utálnak ami él és mozog. Felesleges ezen vitázni, mert ez tény.


Keress rá a buz1 szó eredetére.

Csak sajnálni tudlak, ha 3-4 + karaktert lusta vagy leütni.


Én szeptember elejétől járok fel Budapestre mindennap vidékről. Itt ahol élek a tudomásom szerint nincsenek melegek, tehát nekem is eléggé feltűnt volna, ha azonos nemű emberek csókolgatnák egymást (már csak a szokatlansága miatt is). Ennek ellenére én az elmúlt 1 hónap 4 napban nem tapasztaltam ilyet. Pedig Budapesten belül is rengeteget utazom (pl. metrón is utazom napi 40 percet).


A hírrel kapcsolatban ajánlom, hogy olvass vissza.


Sajnálom, hogy ennyi negatív (gondolom személyes) tapasztalatod van a liberálisokkal kapcsolatban, amelyek ilyen előítéleteket keltettek benned. Viszont a többség nem ilyen, javaslom, hogy az eddigi tapasztalataidat félre téve próbálj ismerkedni ilyen látásmódú emberekkel, garantálhatom, hogy nem fognak elzavarni akkor, ha kulturáltan közeledsz feléjük.

Remélhetőleg a sztereotípiáid a liberálisokkal szemben nem a kuric.info, barikád és testvér oldalakról szedett információk alapján építetted fel.

2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Igen, aki direkt heteroszexuálisnak neveli a gyerekét, azt homofóbnak tartják manapság. Ez neked azt jelenti, h kötelező lenne direkt buzınak nevelni a gyereket?

A libsi oldalak szerkesztői is utálnak mindenkit, aki az általam említett kategóriák valamelyikébe tartozik.

Ismerem a buzı szó eredetét, de nem tudom, ezzel hova akarsz kilyukadni.

Nem azt mondtam, h amerre nézel, gusztustalankodó buzıkat látsz Pesten v máshol, de sajnos előfordul, és a propagandának köszönhetően egyre gyakoribb.

Visszaolvastam a hírt. Teljesen érthető a boltos reakciója, mert a fajtalankodó homárok elriasztották a vevőit.

Itt a gyk-n is rengeteg olyan libsi van, akire igaz mindaz, amit leírtam, és eddig te se úgy tűnsz, mintha kivétel lennél.

2013. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Granulátum ***** válasza:

a vallási-nemzeti irányzat is hibás, mert házasságra és gyerekvállalásra köteleznek mindenkit, így vándorol a búza-gén

úgy kellett volna, mint az ősembereknél, hogy nem volt titok és elítélendő viszont nem is lett gyerekük, ott segítettek a törzsnek ahol tudtak, mint a fenn említett pingvinek

2013. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 Macungo ***** válasza:

Te jó isten miket tudtok leírni..


Ismertek Ti egyáltalán melegeket... A nők esetében egyébként nem genetikus, hanem egyelki trauma következtében nem tudnak férfiakkal kapcsolatot teremteni.. A férfiaknál genetikus és megfigyelések alapján a többedik gyermeknél nagyobb a valószínűsége..


Egyébként, hogyan lehet egy gyereket direkt heterónak nevelni? :))) Látom nem érted akármennyire is ellenkezel ez már az anyaméhben eldőlt... Amit elérsz, hogy egy darabig nem tudsz róla a gyereked eltávolodik, szélsőséges esetben megöli magát miattad...


A szaporodásuk megakadályozása, csak úgy lehetséges, hogy ha tudjuk, mely nők viszik tovább ezen genetikát, melyről általában maguknak sincs tudomásuk, ugyanis generációkon át lappanghat...


Őket kell kiirtanod, vagyis jómagamat is és a 8 hónapos lányomat is ki kell írtanotok, mert mi bizony örökítjük ez a "hibás" gént..


Apám heteróvolt és heteróként nevelte 3 fiát nagyon is és egy leányát. Három fiúból csak egy lett meleg aki nagyon sokat szenvedett miatta és most is eléggé nehéz egy meleg embernek hazugságban élni a mindennapjait eltitkolni, hogy meleg a munkahelyén mert bizony következményei lehetnek.


Én nagyon szeretem a bátyámat, igen jó ember... Volt úgy, hogy együtt dolgoztunk egy munkahelyen, az egyik kolléganőnkről kiderült, hogy rákbeteg. Nem tudott dolgozni, Ő mondta a főnökének, hogy ne vegyen fel mást, majd ő a saját munkája mellett megcsinálja az övét is és a fizuját hónapokig megkapta a kolléganő amíg otthon betegeskedett...


Végül a főnökünk leállította ezt és mégis felvett valakit a genya hetero :) és egyébként persze nem emiatt, de sajnos nem élte túl a rákot, de a lánya nagyon hálás volt a bátyámnak, hogy segített nekik...


Egyébként nem látnád rajta, hogy meleg, mert focit, F1-et szereti és nem mozog, vagy beszél csajosan és nem jár melegtüntetésekre sem. Úgy gondolja árt a melegközösségnek. És véleménye az, hogy ő sose nevelne gyereket, mert úgy gondolja egy gyerekkel sem tenne ilyet, hogy meleg szülei vannak. Amivel én nem értek egyet, hisz jobb mint semilyen szülő és nem ezen múlik, hogy meleg lesz-e a gyerek.


Szóval majd, ha pár meleg emberrel igazán megismerkednél, rájönnél, hogy semmi baj nincs velük, sőt igen hasznosak véleményem szerint.... Nélkülök nem lenne Sixtusi kápolna mennyezete, Dávid szobór festmények és zenedarabok, balett és nem lett volna Nagy Sándor sem... Sok meleg ember volt nagy történelmi személy csak mint ahogy te se látd a meleg társadalom nagy részét, ha ők nem akarják, úgy nem tudni kik tették nagyá a világot..

2013. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Macungo ***** válasza:

Véleményem szerint a melegek a nők és a férfiak között vannak félúton.. Ezért igen jól megértik a két felet, szinte olyanok mint egy híd a Mars és a Jupiter között..


Ha kiirtanánk őket, nem tudjuk, hogy milyen következményekkel jár, mint amikor kihal egy rovar faj és csak akkor vesszük észre milyen nagy szerepe volt a természet egyensúlyában mikor eltűnik és utána valami nagy kártevő rászabadul a világra korlátok nélkül és onnantól rosszabb lesz minden.

2013. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Macungo ***** válasza:
Isten nem véletlenül teremtette őket, hiszen már mióta ember él melegek is vannak, de a görögök óta bizonyítottan, illetve Nagy Sándor kora is igazolja..
2013. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Macungo:

Ha azt mondjuk a gyereknek, h a fiúk autókkal játszanak, a lányok babákkal, és a fiúknak a lányokba kell szerelmesnek lenni, a lányoknak a fiúkba, akkor már heterónak neveljük. Ilyen alapszintű dolgoktól is habzik a szélsőliberálisok szája.

Egyébként a te bátyád egy normális buzı (ha a hajlamától eltekintünk). Az ilyenekkel semmi baj nincs, betegek ugyan, de nem ártanak senkinek. Azokkal van csak bajom, akik felvonulnak, undorítóan néznek ki és kérkednek a másságukkal. Az ilyet büntetném, de magát a buzulást nem, ha nem nyilvánosan teszik.

2013. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Macungo ***** válasza:

hiúknak a lányokat KELL szeretni egy kisgyerek rögtön ellenkezni fog.. FÚJJ LÁNYOK!! :)


Ne aggódj nem lesz meleg, vagy vedd elő az asszonyt :)

2013. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Macungo ***** válasza:
Egyébként, kérlek ne buz1zd le a bátyámat Ő nem "normális buz1", hanem normális ember, aki történetesen sexuális beállítottságát tekintve a saját neméhez vonzódik. képzeld, hogy a meleg társadalom többsége normális.. El kell szomorítsalak, sokkal többen vannak, mint akit felvonulni látsz.
2013. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ha fiú létére a fiúkat szereti, akkor buzı, akármilyen normális is egyébként, mivel ez a szó azt jelenti.
2013. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!