Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted melyik a hazaárulásr...

Szerinted melyik a hazaárulásra leginkább kapható párt a mai magyar politikai palettán?

Figyelt kérdés
Szerintem az egész baloldal eléggé járatos ebben, de leginkább a DK Gyurcsány vezetésével!

2013. okt. 5. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%

"Utolsó, magyarázz nekünk, butáknak, mégis mit keverünk, mivel???"


Már megbocsáss, de rátok nézve a "buta" kifejezés használata még hízelgő is.

2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Jelenleg a szóba eső, komolyabb pártok közül csak a Fideszben lehet megbízni. Az összes többi vagy hajlamos a hazaárulásra, vagy amatőrökből áll. Nincs szüksége a magyar nemzetnek hazaárulókra, a multik, bankok és spekulánsok apródjaira, valamint olyanokra sem, akik képtelenek normálisan irányítani egy országot tapasztalat hiányában.
2013. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%

Kedves acelsziv

1.Nem volt szó a zsidók kiirtása se a cigányoké.

Csak munkaerőnek akarjuk őket használni és száműzni őket Madagaszkárra, hisz tudni illik hogy 70 éve nem végeztek kézi munkát az ún. Holokamus időszaknál.

2.Nem volt szó gyűlölködésről csak TE viselkedsz úgy mint egy zsidó.

3. Honnan veszed hogy nem csinálok érte semmit,hisz nem ismersz.

4.Nekem legalább cimboráim vannak nem Bűntársaim.

5.Képzeld nem alszom nemzeti színű paplannal.

6.Tudod mint két 2 dédpapám harcolt a Don kanyarnál egyik elesett másikat halálra kínozták a zsidók a Gulágban.

A MAGYAROKÉRT AZAZ ÉRTÜNK ember ők tudták milyen magyarnak lenni neked meg tök mindegy hogy most milyen nemzet állampolgára vagyok, hol lakom én magyar vagyok.

2013. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

47 szaálékos cinikus ballib vagy! A te pártjaid a hazaárulók!


A 26 százalékossal pedig egeytértek, egeydüla fidesz képviseli az igazi magayr érdekeket! A többi párt mind hazaáruló! Élén a DK-val!

2013. okt. 5. 22:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajjajjajaj kérdező :D !

Gyakorlatilag az egész paletta.

Ha sorrendet kéne felállítani holtversenyben akkor : ballib pártocskák-maszop, utána fidesz, majd a Jobbik.

2013. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!