Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem rasszizmusból támadtak a...

Nem rasszizmusból támadtak a miskolci romák?

Figyelt kérdés

[link]



Halál a magyarokra -> nem rasszizmus

Halál a cigányokra -> rasszizmus


És természetesen nincs kettős mérce, á, dehogyis.....



2013. okt. 8. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
szegény romák csak önvédelemből csinálják mindezt, csak így lehet túlélni ezt a rasszista világot
2013. okt. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát milyen okból? Láttál már nem rasszista cigányt?
2013. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen,mint a viccben a székely a bíróságon:

Tudja tisztelt bíró úr!

Jött velem szembe az a román,megbotlott... aztán még 49-szer.


A mai Magyarországon a munkakerülő priuszos magyarok a tereken bandáznak és rákényszerítik a rendes dolgozó cigókat hogy lopjanak és agyonverjék az öregeket.

A kevés szabadidejükbe meg színesfémet lopnak és lomiznak.

Az iskolákban is inkább estig benntmaradnak mert félnek hogy nem veszik fel őket az egyetemekre.

De ez a sok diplomás cigó már sok,túlhajszolják magukat szegénykék.

2013. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

u.i.

Ez lemaradt a viccből:

Megbotlott és beleesett a késembe...aztán még 49-szer

2013. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
A romák utálják a magyarokat. De arra hogy miért nem tudnak választ adni. Csakhogy ez a mi országunk ugyhogy lehetne nekik eltolni a biciklit. De nem értem miért védik azok akik védik őket??
2013. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Félreérted az esetet.


Abban teljesen igazat adok, hogy a "halál a magyarokra" kijelentés rasszista, nem ezért változtatták meg a minősítést. A bíróság nem látta bizonyítottnak, hogy ezt valóban kimondták, és nyilván ha nem mondták ezt, akkor miért lenne rasszista?

2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A bíróság nem látta bizonyítottnak, hogy ezt valóban kimondták, és nyilván ha nem mondták ezt, akkor miért lenne rasszista?


Ja az ilyen tárgyalásokat szokták úgy leközölni hogy "a szemtanúk akik egyben az elkövetők is voltak"...

2013. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja az ilyen tárgyalásokat szokták úgy leközölni hogy "a szemtanúk akik egyben az elkövetők is voltak"...


Bár az ítéletet nem olvastam, de ha jól hallottam, úgy volt, hogy először beismerte, hogy kimondta ezt (ezért lett közösség tagja elleni erőszak), de aztán kiderült, hogy a rendőr bántalmazta, amit viszont a bíró igazoltnak fogadott el.


A személyes megérzésem amúgy, hogy kimondta ezt a mondatot, de a rendőr gondolt egyet, jól belerúgott párat, innentől kezdve pedig ő a rendőr eljárási szabálysértését használta fel arra, hogy kimentse magát.


Az igazságot talán sosem tudjuk meg, nem kielégítően bizonyított dologért meg nem lehet valakit elítélni.

2013. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az igazságot talán sosem tudjuk meg, nem kielégítően bizonyított dologért meg nem lehet valakit elítélni."


Az ominózus mondat bele volt vésve a "bézbózütőbe", amit használtak. Ennél kézzel foghatóbb bizonyítékot nem tudom, hogy lehetett volna-e találni.

2013. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, ki véste bele... az a rész amúgy már nekem is kicsit gyanús volt, miért vésné bele valaki, bármilyen rasszista is?


Ennek ellenére szerintem megért volna még az ügy egy kört, tisztázni kellene jobban. Bár, ismétlem, nem olvastam az ítéletet.

2013. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!