Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne betiltani a...

Hogy lehetne betiltani a taszhoz hasonlo szervezeteket?

Figyelt kérdés
Akárhol olvasom fuveseket, b***kat es bűnt elkövetőket védenek. Normalis emberek mellett meg nem láttam kiállnak. Akkor meg minek labatlankodnak a rendszerben?
2013. okt. 9. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A kedves kis nyilas Bácsfi Diána egyetemről történő kizárása ellen is ők tiltakoztak, mert a szabadságjogokat védik, mint ahogy a nevükben is szerepel. Az ő betiltásukat követelni röhejes tahóság.
2013. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Bácsfi Diána nem volt nyilas, csak egy álnyilas, hogy lejárassák az országot!

Bácsfi Diána egy kommunista ügynök volt! Ilyen számtalan van, az egész jobbik is egy áljobboldali kommunista kreálmány ugyanezzel a céllal + azzal a céllal, hogya fidesztől lopja a szavazatokat!

2013. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Ahhoz képest a Csuti jól elvolt a Novák előddel egy polgári körben. :-D


De lényegtelen, a TASZ attól függetlenül állt ki a Diána mellett, hogy az valódi-, vagy álnyilas.

2013. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Novák Előd, Vona Gábor szerintem már akkor beépített ügynök volt a fidesz polgári köreiben!

Morvai krisztina meg szdsz-es volt, majdnem az szdsz minisztere lett és leszbikus házasságokról álmadozott! Vona tanára az egyetemen ha jól tudom lendvai botox ildi volt!

Minden mindennek összefügg!!!

2013. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azé nézesd meg magad, a paranoia valamennyire kézben tartható orvosi segtséggel! :-D
2013. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jézusom...
2013. okt. 9. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Jajj ne már, vannak olyan emberek, akik szerint a jog tényleg minden vélemény és szubjektivitás felett álló kell, hogy legyen? :( Tiltsuk be mind! Cigányokat gyilkolni szabad! Bezzeg ha egy is megkarcol egy magyart, akkor karcerba vele!


Amúgy csak a saját tudatlanságod az, hogy szerinted nem védenek "normális" embereket. Az ügyeik 80-90%-a, az, ami nem kerül be a médiába teljesen hétköznapi: kormányfinanszírozások átláthatósága, munkahelyi jogvédelem, rendőrségi túlkapások elleni fellépés, hajléktalanvédelem, stb. . Képzeld, még a mesés Adj gázt! "motoros" felvonulás betiltása ellen is felléptek ezek a galád homárvédők, mert a jogállamiság sérült abban az esetben is. Ilyen szemetek ezek, még a potenciálisan nekik nem tetsző esetekben is fontosnak tartják azt a csúnya jogszerűséget.


Itt a lista az épp aktuális ügyeikről, na nem mintha megnyitnád valaha is: [link]

2013. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire félsz? A betiltás a rettegők eszköze, a többi egyszerűen elfogadja a sokszínűséget, amit pedig károsnak tart belőle, arról meggyőzi az illetőket, hogy rossz irányt vettek. A gyenge persze erre nem képes, az ő eszköze a tiltás.
2013. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NEM HISZEM EL! KOMOLYAN MONDOM!

Hát én még ilyet nem éltem! Ne keverjük össze a zöld pártot és a liberalizmust! Marha érdekes én egyszer sem hallottam hogy a liberálisok a könnyű drogokat legalizálnák. Hollandiában a ZÖLD PÁRT van hatalmon és miattuk legális a drog!

És kedves kérdező milyen jogon alacsonyít le engem a bűnözőkhöz?! Meleg vagyok, és? Mi köze van magának ehhez hogy én mit csinálok négy fal között egy másik férfival? Hagyjon békén rám sem kell nézni nem kell hozzám szólni ennyi az egész. Legalább a liberális pártok valamicskét emberszámba vesznek! Most lett tele a hócipőm már azzal hogy egyfolytában összekevernek minket a ocsmány zöld párttal ami csak rossz fényt vet ránk! Már réges rég elegem lett a homofóbokból de már beletörődtem hogy gyakorlatilag az állatokkal vagyok egy szinten a maguk mocskos eszméi alapján! Tanult ember vagyok iskolai földrajz tanár, egyetemet végeztem, kérem szépen ne nézzen már le mint valami férget az út szélén! De igazából már köpök a maguk undorító nézeteikre.


Most aztán lehet ócsárolni meg szidni mint a székely paraszt de nem fogom elolvasni.

2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!