Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan másztak elő ezek a...

Honnan másztak elő ezek a kommunizmus-istenítő Kádáristák, meg Oroszország-imádó "Jobbikosok"? A 90-es években hol voltak? A Mekiben mert végre az is volt nálunk? Akkor miért gondolják, hogy olyan jó lenne visszatérni egy zárt népgazdaságba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 22:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És honnan másznak elő az olyanok mint te, akik nem látják, hogy a világgazdaság óriási fordulaton megy keresztül? Teljesen mindegy, hogy hol milyen izmus van vagy, hogy a belvárosban Burger King vagy kebabos van.
2013. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Shai-Hulud ***** válasza:

@kis Mukk

OK, én tudom, hogy ezeket nehéz végiggondolni... De azért próbáld meg. Csak lassan, óvatosan, meg ne ártson!

2013. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

12-es ja, az egybites propagandát tényleg nehéz végiggondolni, ha valakinek kettőnél több agysejt jutott osztályrészül, ebben igazad van.

Orbán szarul kormányoz, de ez a Kádározás csak agymosottaknak jön be. A kormány politikája egy katyvasz. Csak azt ne mondd, hogy az egykulcsos adó vagy a munkaadó párti munka-törvénykönyv kommunista lépések.

Jobban tennéd, ha te kezdenél el gondolkodni.

2013. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Atyaúristen. :O

Előbb bele kellett volna olvasnom a kommentekbe. Innen menekülni kell. Orbán mint a polgárok megvédelmezője, mint antikommunista (ennek a fater nagyon nem örülne :) ) a Fidesz a bzik bátorítója és miegymás. Mindjárt bekapcsolom a rádiót, hogy meghallgassam milyen nyelven beszélnek, lehet már nem is Magyarországon vagyok.

2013. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Shai-Hulud ***** válasza:

"míg a Fidesz rendezvényein békés, intelligens emberek vannak?"


Ezek a "békés, intelligens" emberek néhány éve:


- A Kossuth téren koporsót cipeltek körbe és az akkor kormányon lévő vezetők fényképeit semmisítették meg.

[link]

[link]


- Mosonmagyaróváron pedig felakasztották az akkori miniszterelnököt (Gyurcsány) "képletesen" éppúgy, ahogy most "lefejezték" Orbánt.

[link]

[link]


Szerintem nincs mit egymás szemére vetniük.

Mindkét oldal roppant "békés, intelligens" emberekből áll.

2013. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Intelligens Fideszes tüntetők?

Akik sav locsolással fenyegetőztek?


Én úgy gondolom, hogy mind a három pártban Fidesz , MSZP, Jobbik, megvannak a primitív proli emberek.

Viszont nem ők a többség, csak a hangos kisebbség.


Az átlag szimpatizánsok mindegyik pártnál átlagemberek és nem gárdisták meg békementesek vagy szobor döntögetők.

2013. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Mindkét oldal roppant "békés, intelligens" emberekből áll."


Helyesbítenék, ha megengeded, de nem fogunk összeveszni.

Mindkét oldalon megvan az a tömeg, aki bálványozza (ez azt jelenti, hogy nincs az a lelepleződés, hazugság ami megrengetné a hitét, nem a bizalmát, mert ez már annál több)

azt e vezért, aki egyébként magasról tojik az ő életükre. Mert legyünk őszinték, mindkettőt anya szülte, és mindkettő a politikusi pályát választotta. Ez a kettő pedig azt jelenti, hogy mindkettő érvényesülni akar, nyerni, nem pedig az embereken segíteni. Ha az utóbbit teszi, akkor csak az első kedvéért.

2013. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Shai-Hulud ***** válasza:

@23:55

Na ezzel (SAJNOS!!!) egyet kell értsek. :-(

2013. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként én úgy tapasztalom, hogy pont a szélsőjobboldalon (vagy az annak mondott, mert elég távol vannak ők még az igazi szélsőjobbtól) nincs meg ez az imádat. Furcsának tűnik, hiszen a vak hit a vezető iránt pont erre az oldalra jellemző. Nem mondom, hogy a Jobbik tábor csak tudatos, gondolkodó emberekből áll, de mégis a legkritikusabbak szerintem. Ez azért van, mert a legfőbb erő ami egyben tartja őket a balsors, az elkeseredés vagy a közös ellenség. Ezért fulladtak ki nálunk mindig ezek a pártocskák és ezért fog a Jobbik is erre a sorsra jutni.
2013. okt. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A Kádár-rendszert inkább csak hatalmi mechanizmus terén restaurálja "pártunk és kormányunk".

Abban igazad van, hogy a középosztályt igyekszik erősíteni, a prolikra magasról...

Nekik marad a közmunka. Elvégre meg lehet élni havi 47 ezer forintból.


Egy párt bal- vagy jobboldalisága viszonyítás kérdése.

Az NSDAP (szélső)baloldalisága nekem is szemet szúrt, de rendszeresen lehülyéznek érte...

(Nincs kedvem kifejteni, meg nem is ez a téma.)

2013. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!