Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire érzékenyek és...

Miért ennyire érzékenyek és lebegtetik a rasszizmust a balíbek?

Figyelt kérdés

Nézd meg hány zsidó van az SZDSZ ben és az MSZP ben, ahogy a Fideszben is akadnak.

Teli vannak kiváltságokkal a sajátos kapcsolat rendszereikkel. Ez egészséges, hol van még ilyen a világon?

Nem lehet hogy le sem sz@rják a cigányokat és a homárokat, csak kell a gerjesztés a saját kiváltságaik érdekében? Csak néz körül, a való életben! Hány cigánynak, zsidónak, homárnak, nyesegették meg a jogait, hányat bántottak? Az meg természetes hogy + ívan nem diszkriminálhatunk kisebbségeket.

Büdös ez az egész, mert az egészséges nacionalizmust kezdik ki, a saját védelmük érdekében.

Ugyanakkor nem akarnak tudomást venni, a zsidók bűneiről itthon és Palesztinában, magáról a cigányokra jellemző és elterjedt bűnözési és szociológiai szokásaikról, és a homárok esetében már akkora szabadságot szeretnének ami másoknak a szabadságát korlátozza.


2009. nov. 10. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
túl sok kurucinfót olvasol, effendi.
2009. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Egyébként lesben állsz, és nézed, ki visel sábeszdeklit, melyik politikus mikor megy a zsinagógába, és azonnal levágod pl. a tömött metróban, hogy ki homokos és ki nem, és ki lop, csal meg hazudik?

Inkább olvass valamit, vagy modellezz, tedd magad hasznossá. Üvölteni mindenki tud. Mindenki.


Neked fóbiád van, ez 100%.

Én nem állok lesben, és nem vagyok ideges egy cseppet sem.

Üvölteni? Meg vagy kattanva, én soha nem üvöltözöm, és felőlem úgy utazgatnak a homárok ahogy akarnak, még ha tudom hogy homár az sem érdekel csak velem ne akarjon szemezni.

Ha látok egy bipsit , kippa-ban, nem érdekel, még ha stoppol el is viszem.

De mikor látom hogy sorra buknak meg, a politikai bűnözés talaján és milliónyi magyar honfitársam adójából lop gátlástalanul. És mikor kiejtem a számon hogy zsidó, akkor a testvérei az én fejemet akarják és nem őt vágják ki mint a macskát kakálni. Mikor egy kisebbségben annyi tolerancia nincs a többség felé hogy 20 év alatt csak egy aki nem lop kiálljon és azt mondja, ELÉG, mert én nem vállalok veled közösséget. Azért már pedig lenne okom idegesnek lenni.

De ez nem antiszemitizmus és nem rasszizmus, ez a bűn és annak a pártolásának az elutasítása.

És ha mindezek a dolgok ellen úgy akar egy kisebbség védekezni, hogy még nekem és a többségi magyar társadalomnak támad, etnikai hivatkozással, tereléssel, ahoz mit lehet szólni?

2009. nov. 10. 13:38
 13/21 A kérdező kommentje:

túl sok kurucinfót olvasol, effendi.


Ez nem a kurucinfó, ez az elmúlt 20 év tapasztalata.

A kurucon én is mosolygom sokszor, ahogy a kő balos lapokon is.

Ezen felesleges okoskodni, mert túl dramatizálnak mind a két oldalon.

Persze ha az ember képes gondolkodni, akkor levonja a tapasztalatait.

2009. nov. 10. 13:50
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező minden bötűje igazság!
2009. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%
A kérdező egyszerűen grafomán!
2009. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Lattal mjar zsido banyaszt?? Cigany banyaszt??? Na ezen kellene valtoztatni. A zsido bankar, politikus, media mogul zsidokkal veszi korul magat.Az izraeli penzbol jol megolajozott gep tokeletesen mukodik itt is, Amerikaban is ( AIPAC ), Angliaban, stb. Youtube....AIPAC. A ciganyokat meg ha megszolod hogy lopnak,hazudnak es parazitak akkor meg a hulye igenytelen honfitarsak lenaciznak. Hagyd ki a cigany szot.....sziddjuk a parazitakat....vajon akkor az allatvedok fognak letamadni? Hulye igenytelen megalkuvo nepseg lettunk. Nem hogy nekunk nem kell mase, vihetik azt is ami a mienk!
2009. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A kérdező egyszerűen grafomán!


Köszönöm.

2009. nov. 10. 14:35
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem eleve hibás olyan kategóriákban gondolkodni, mint zsidók, cigányok... . Nem a cigányokat és a nem cigányokat kell különválasztani, hanem a bűnözőket és a tisztességes embereket. El kell felejteni mind a negatív mind a pozitív diszkriminációt az etnikai csoportokkal szemben. Nem a cigány, hanem a nehéz helyzetű gyerekeket kell támogatni. Nem cigány bűnözésről, hanem bűnözésről kell beszélni. A kollektív bűnösség fogalmát meg egyszer és mindenkorra el kell vetni! Zsidók bűnei?! Ezek a bűnök egy újszülött zsidó gyerek bűnei is? Ne vicceljünk!
2009. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%
A jobbikos mókus őrs tagjai kisdobos magánszorgalomból petézik tele a világhálót az utálattól fröcsögő szövegeikkel, vagy fizetnek nekik, hogy terjesszék az igét???
2009. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 cynic ***** válasza:
80%
Mert a rózsadombi villából könnyű véleményt mondani a cigánybűnözésről, illetve annak "nemlétezéséről".
2009. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!