Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG és az Index inkább a...

A HVG és az Index inkább a Fideszt vagy inkább az MSZP-t támogatja? Tudom, hogy mindkettő inkább liberális, de melyik párthoz áll közelebb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem párújságok ,tehát egyik párthoz sem állnak közel,de igazad van inkább liberálisak.


Az MSZP újsága a Népszabadság.

2013. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább balliberális beállítottságúak, de nem kifejezetten az MSZP-t támogatják, nem olyan pártlapok, mint a Népszabadság vagy a Magyar Nemzet.
2013. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
balliberlis kommunista újság mindkettő!
2013. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ebben az országban úgy látszik, nehéz elképzelni, hogy egyesek csak szimplán újságírók. Van véleményük, de főleg a hírt és nem a propagandát keresik.

Minden újságnál (a fentebb leszóltaknál is) sokan írogatnak különféle okokból. Szerintem, ha például Solymosi professzort valaki balliberálisnak nevezné, hosszú előadásra számíthatna, hogy mi az és a jobboldali konzervativizmus között a különbség. Pedig a Népszabadságban (is) publikál rendszeresen.


Én már régóta nem az újságcímet nézem, hanem a cikk szerzőjét. Abból eldől, érdemes-e a címnél többet elolvasni. Ritkán csalódom. Neked is ezt javaslom. Végy kézbe bátran bármilyen újságot, keresd a jó szerzőket!

2013. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Index mindig is erősen balos volt, hazai politikai témákban teljesen értékelhetetlenek a cikkei. Mondjuk most mintha javulna, de még mindig eléggé tré. A HVG jobb a kettő közül, ha választani kell.
2013. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dick Esmen ***** válasza:
44%
HVG független,az index fidesz közeli(de ez a cikkeken csak nagyon ritkán látszódik meg).
2013. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Index Fidesz közeli? Na ez remélem irónia volt.
2013. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A HVG teljesen egyértelmű, hogy egyiket sem.

Az Indexnél felmerülhet az MSZP (ha egyetlen cikkét is olvastad, már egyértelmű, hogy nem a Fideszt) de szerintem ott sem magától értetődő, hogy támogatna bárkit.

2013. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!