Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoktatok olvasni a kuruc. Infot?

Szoktatok olvasni a kuruc. Infot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 15:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
37%
Ma szerintem meg inkább ahhoz kell gyomor, hogy valaki olyan helyen éljen.. ami teli van cigánnyal.
2013. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
58%
#20 A zsidó oldalak (index, origo, stb.) is hasonló véleményt képviselnek a magyarokról, csak legfeljebb alattomosabban táplálják az emberekbe. Ezenkívül tele vannak helyesírási hibákkal, és ami a legfontosabb, hazugsággal.
2013. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló véleményt? A legtöbb hírportálon több témában is találunk olvasnivalót, a politikától kezdve a sportig rengeteg mindent. Már ez önmagában megakadályozza, hogy hasonló módon fejtsék ki véleményüket. Ez mellett viszont semelyik hírportálon nem fogsz olyan trágár stílusban odavetett cikket találni mint a kuruc.infón.

A zsidózáson kívül pedig megint csak nem vagytok képesek egyről a kettőre billenni.


"Ma szerintem meg inkább ahhoz kell gyomor, hogy valaki olyan helyen éljen.. ami teli van cigánnyal."


Megint csak egy hatalmas gratuláció, gondolom sokáig törted a fejed ezen a frappáns mondaton.

2013. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%
A kurucon is van sporttól kezdve időjárásig minden. Persze a fő hangsúly azokon a cikkeken van, amiket más oldalak nem v csak csúsztatásokkal tele jelentetnek meg, ezek pedig tipikusan a cigányokról, zsidókról, illetve magyarellenességről szóló cikkek. A stílusukat lehet kritizálni, de az igazságtartalmuk jóval több, mint a zsindexes és hasonló cikkeknek, és ez sztem fontosabb.
2013. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
19%

Hát igen ,a Zsindex megírja hogy márpedig az ég piros és a víz narancssárga, csak mi nem látjuk jól :$

Szegény mi!

2013. okt. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Régen elég sokat olvastam, de eléggé megbántam, mert elég rossz világnézetem volt miatta. Stílusok nagyon förtelmes, meg az egész összeesküvés elméletük. Mostanában néha néha felszoktam menni rá, de már inkább több hírportált olvasok párhuzamosan.
2013. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, mert ugye ha nem olvasom, akkor maradnak azok a hírportálok amik balosak, és takargatják a bűnözőket, deviáns esetben pedig kimagyarázzák, hogy miért ölt embert egy 18. életévét még NEM betöltött személy. Ha olvasom akkor minden bizonnyal rasszista vagyok (ami baromira nem hat meg, ha valaki ennek alapján ítél meg, akkor az tök helye, nem vitatkozom vele). Tehát, olvasok kuruc.info-t is.
2013. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

elolvasom a legtobb velemenyt es majd EN fogpm eldonteni, hogy ki hazudik


(eleg egyszeru). ferko hisztijei nagyon mulatsagosak

2013. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
persze, ha tudni akarom nem csak a polkorrekt hireket
2013. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Igen olvasom. Igaz neha nyersen fogalmaznak,DEEE az igazsagot bizony kibontjak, leirjak
2013. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!