Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki hisz még a választásokban?

Valaki hisz még a választásokban?

Figyelt kérdés

Európa (zsidók) gyarmata vagyunk, a multik elleptek minket, éhbért fizetve az ott dolgozóknak, szörnyű minőségű élelmiszert kapunk, mezőgazdaságunk nulla, bevándorlók jönnek, romák ölik halomra a magyarokat... stb

Tényleg ilyen szörnyű a helyzet vagy csak én vagyok pesszimista?


2013. okt. 15. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Te nem pesszimista vagy, hanem átvertek, és benyaltad.

A választásokat természetesen egyedül nem befolyásolhatod. Egyedül annyit tehetsz, hogy mélyen elgondolkodsz, összeveted az összevetni valókat, és értelmesen megfogalmazod mások számára is tanulságképpen. De ennyi elég is. Az állapotokat ráérsz utána is rendbe szedni.

2013. okt. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerintem ha egy fél ország változást akarna, úgysem engednék, akkor is a fidesz vagy mszp (egy kutya) lenne hatalmon

120 milliárd stadionokra, meg milliárdok holokauszt emlékközpontokra, ez igen, ez kell nekünk.

2013. okt. 15. 09:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem is hittem.

A választások nem értem vannak, hanem esetleg velem.

2013. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ilyen szörnyű a helyzet,de lehet még itt tenni.Mi 10 000000-an vagyunk,a 3000 politikus ellen.
2013. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem, ha ez számít valamit a statisztikádban.
2013. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kifelejtetted a háttérhatalmat, anélkül egyetlen elborult hőzöngés sem lehet teljes.


Ha akarnánk amúgy, a nulláról is 100%os többségre húznánk bármelyik kispártot, csak az emberek nem szeretnek ilyenre szavazni, mert 'úgysincs esélye'... Ez pedig önbeteljesítő jóslat. Különösen az ellenzéki összefogás hülyíti sikeresen az embereket, kb azt hitetik el, hogy azért kell rájuk szavazni, mert csak nekik van esélyük. . Nyilván annak van esélye, akire szavazunk, bárki is az, ilyen alapon szavazni agyhalott dolog.

2013. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%-ossal teljes mértékben egyet értek.
2013. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert csak bábukat cserélgetünk. (akik még gátlástalan idióták is)


Nem hiszem, hogy bármi is megváltozik, ha leváltjuk az egyik bábut a másikra.


Az is ugyanúgy bevasalja az adókat és kicsatornázza a végeérhetetlenül növekvő államadósság kamataként a háttérhatalomnak. (Megvolt az elborult hőzöngés, ha úgy tetszik :))

2013. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!