Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az olyan magukat...

Mit gondoltok az olyan magukat szélsőjobbosnak valló emberekről, akik támogatják a határon túli magyarok elnyomását, mert azt vallják, hogy minden országban a domináns népnek kell vasököllel uralkodnia?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

kedves kérdező!


ne akarj irracionalitást racionalitással meggyőzni


valószínűleg azt mondják, hogy ahol most magyarok élnek, az igazából magyar föld, csak trianonnal elvették, stb., stb.

2013. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ők ellenségesek egymással.


A magyar radikális jobboldal is inkább a francia, skandináviai radikálisokkal barátkozik. A szlovák, román, szerb radikális, nemzeti pártokkal (de a mérsékeltebb pártokkal is) természetesen rossz a viszony a határon túli magyarság miatt.

2013. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz domináns nép alatt?


A határon túli magyarok sorsa teljesen más.

Önhibájukon kívül kerültek ilyen helyzetbe.


Magyarországon sem támogatja senki a horvátok , szlovákok meg a többiek elnyomását.

Ilyet én még sosem hallottam.


Egyedül a cigányokkal kapcsolatban hallottam ilyet.

A kultúrájuk nem Európába való , nem tartják be a normákat ,az értékrendjük pedig nem összeegyeztethető az európaiak értékrendjével.

Persze, kivételek akadnak...

2013. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Régebben olvastam valami magyarországi szélsőjobbos csoportról, ami a német nácizmust gondolja követendő, ezek mellett állandóan a románok, szlovákok seggét nyalják, hogy milyen jó volt a Vasgárda meg Ceausescu, hogy létrehozta az országban a többségi népcsoport dominanciáját a kisebbségekkel szemben.
2013. okt. 17. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az MNA amiről te beszélsz.

Legalábbis szerintem az.

2013. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam róla, hogy Magyarországon valaki a Ceausescu-rendszert dicsérte volna.

Te kiktől hallottál ilyet?

2013. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ozmium42 ***** válasza:
A békesség záloga az, hogy az etnikum lefedje a nemzet fogalmát. Trianonnal az a baj, hogy az új országhatárokat nem az etnikai határok mentén húzták meg, mert telhetetlenek voltak. Most pedig, hogy ott vannak idegen (magyar) etnikai tömbök, azt maguknak akarták, tehát következetlenség a területekhez ragaszkodni, de a terület őshonos lakossága ellen is gyűlölködni.
2013. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyar széljobb nem bratyizik azokkal!
2013. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dick Esmen ***** válasza:
Szánom őket.
2013. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!