Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki baloldal hogyan...

Az ellenzéki baloldal hogyan oldaná meg a munkanélküliséget, illetve a szegényeken hogyan segítenének? Mert erről nem beszélnek, csak a Fidesz ellen uszítanak.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Az MSZP hogyan oldotta meg?:D


Segílyezéssel.

2013. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Jajj, szegény, pici Fidesz, uszítanak ellenük, úgy sajnálom őket, szip-szip. :'(


Egyik oldalt sem kell félteni, kedves kérdező. Egyik kutya, másik eb. Ha te tényleg azt hiszed, hogy bármelyiküknek is fontos, hogy itt problémák legyenek megoldva, akkor álomvilágban élsz. Ha valóban fontos lenne, akkor már megoldották volna őket és nem szórakoznának.

2013. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a Fideszt, és még finoman fogalmaztam. De ugye az ellenzéki oldalról mindig mindenki nagyon okos. Mesterházy-Bajnai vagy akármelyik most honnan, miből teremtene több százezer vagy millió új munkahelyet? A Fidesz is csak a közmunkával csinált, ami sz*rt sem ér, ezzel nincsenek kisegítve a szegények. Az agyonsegélyezés (baloldali sajátosság) sem megoldás, mert egyrészt nincs miből (felvett milliárdos hitelekből könnyű persze) másrészt nem segélyre kellene szoktatni a felnövekvő mélyszegény generációkat.
2013. okt. 17. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát akkor tudod nagyon jól a választ. Sehogy. Akkor mi a kérdés?

Azért szidják a Fideszt, mert ők akarnak hatalmon lenni. Ennyi a hatalmas titok.

2013. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Több pénzt adnának nekik és munkahelyeket teremtenének.



A valóságban persze sehogy.

2013. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Persze választás előtt mindenkinek nagy a szája. Ígérnek fűt fát mindenhonnan csak az a baj semmi nem lesz belőle.

A vége az hogy Gabi néni házát ugyanúgy elviszi a bank Ferinek ugyanúgy nem lesz munkája Gádzsók megin megkéselnek valakit és Persze Ábrahám megint elveszi a maradékot és így tovább.. Egyáltalán kire lehet szavazni? Van értelme?

Persze mivel ez egy libsi oldal lepontoznak de attol még megmarad a komment.

2013. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, azért tudnak csak ezzel előrukkolni, mert a valós gondokra semmi megoldásuk nincs.
2013. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na mit mondtam
2013. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!