Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az 56-os ellenforradalom...

Akik az 56-os ellenforradalom után disszidáltak azok külföldön be tudtak végre illeszkedni a társadalomba vagy továbbra is folytatták az úgynevezett aknamunkát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon komoly. :D


TE SÖTÉTBEN BUJKÁLÓ, RÉMHÍRTERJESZTŐ ELLENFORRADALMÁR, RESZKESS!!!

2013. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Don't feed the troll...
2013. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

A fenti kérdésre a helyes válasz a következő:


Voltak olyan disszidensek akik be tudtak illeszkedni a társadalomba(és idővel még hasznos tagjai is lehettek a közösségnek)ugyanakkor olyanok is voltak akik tovább folytatták az úgynevezett aknamunkát hazánk ellen de mostmár külföldröl.

2013. okt. 22. 10:13
 14/20 anonim ***** válasza:

Köszönjük a tanítást, kérdező.

Van olyan társadalom, ahová nem szabad beilleszkedni, mert az emberi méltóságot alázza porba. Ilyen volt 56 -ban a társadalmunk.

Tehát te, ezen az ünnepet mást siratsz.

Ne sírj, menj Észak-Koreába ott boldog lehetsz.


Tehát egy szájbavizelős kegyetlen ávós szellemi utódjához van szerencsénk, aki még mindig arról álmodik, mi lett volna, ha rákosiatyja marad és folytatja kegyetlen szadista politikáját.

Vagy netán a tankbehívó csapat tagjának szellemi utódja vagy, aki a tiszta-szívű, szabadságukért fellépő emberekre ráterelte a tankokat, belelőtt szívükbe, és börtönbe záratta a 16 körüli suhancokat, megvárta míg 18 évesek lesznek és kivégezte őket.

2013. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kérdező, nem kérek alpári privit, ne küldözgess. Nem szeretnék redvesrohadt ávósivadékokkal társalogni. Menj Észak-Koreába, ott boldog lehetsz. Itt még élnek azok, akiknek a szeretteit megkínoztátok.


- NEM FELEJTÜNK.

2013. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha tudod a helyes választ, miért kérdezed?


Egyébként teljesen igazad van, én is néha arról álmodom, hogy miután mondok egy indokolatlanul rendszerellenes viccet a kocsmába este, aztán éjjel a ház előtt megáll egy stílusos és szép fekete autó, karizmatikus úriemberek elvisznek, szerencsére az unalmas tárgyaláson nem kell ott lennem, erotikus és kéjes szadomazo játék keretei között a gyomromig rúgják a heréimet a cellámban, nehogy rosszul emlékezzek, amikor mindent be kell vallani, majd gondolva arra, hátha fojtogatás-fetisiszta vagyok, felakasztanak, csak hogy mindenkinek jó legyen.



Azok, akik ilyen tejjel-mézzel folyó Kánaán ellen áskálódnak, azok bizony menthetetlenül antiszociálisak, és máshova sem nagyon tudnak beilleszkedni szerintem, szóval csak részben tudok Veled egyetérteni, így belegondolva.

2013. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Emlékezzünk együtt (fenyegető,alpári privi küldése nélkül, kérdező) azokra az időkre:


Faludy György:Kínrímek


Jaj, jaj nekem!

Csupa ütés, csupa rúgás

az alfelem.


Mi lesz velem?

Tízévi börtön, pusztulás,

jaj, jaj, nekem!


Húszévi sitt:

az ember nők után visít,

de nincs vizit.


Szibéria!

Jajgathatok, mire megyek?

Visz Béria.


A tundra:

ahol elfagy a rab feje

s az ujja.


S az ávós banda!

Mikor megvertek, mindegyiknek

felállt a farka.


Jaj nekem!

Felakasztanak, tarkón lőnek.

Jaj nekem!


Ha pedig

szabadulnék, megírom őket.

Jaj nekik!


(Az ávósok összerúgdostak, majd 24 órára a

falhoz állítottak; akkor gondoltam ki ezt; 1950.)

*

A következőt pedig nyomtasd ki "kedves" kérdező, tedd a párnád alá, kívánok szép álmokat!

[link]

"A könyv adatai szerint a kommunizmus számlájára mintegy 100 millió áldozat írható (s ezek csak a halálos áldozatok)"

2013. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

a forradalom, ellenforradalomnak nem ez a deffiníciója

a forradalom egy elavult rendszer megdöntésére irányul,

az ellenforradalom egy haladó rendszer megdöntésére irányul.


A kommunisták haladónak tartották a rendszerüket (az ávót, a nemzetirtást, hogy megkínozták, aki meg mert szólalni, hogy rossz az ellátás, az emberek fele besúgó volt, aki panaszkodott, másnap már jött érte a fekete autó, vitták az Andrássy 60-ba) ezért nevezték ellenforradalomnak.

2013. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ja, és nekem senki sem szólt, hogy most kötelező a Fidesszel felvonulni ...


de régen bezzeg !

2013. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy az utóbbi hiszen aki kényszerűségből távozik a szülőhazájából az próbál tenni azok ellen akik elüldözték onnan.
2021. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!