Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaz az, hogy a...

Szerintetek igaz az, hogy a mai magyarok többsége 56-ot ellenforradalomnak tekinti és egyet ért a szovjetekkel és Kádár döntésével, csak társadalmi nyomásra fél ezt bevallani másoknak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez hülyeség.
2012. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezt a baromságot honnan veszed?
2012. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Hálistennek nem igaz.
2012. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ekkora egy baromságot ""kedves"" kérdező...
2012. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dick Esmen ***** válasza:
56%
Nem igaz.
2012. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Marhaság.
2012. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen igaz. Az átlag magyarnak már tele a töke ezzel a marhasággal, meg az ott sem volt megélhetési "hősökkel" és "hazafikkal". Az ellenforradalom "vívmányai" pedig szánalmasak voltak, legyakták a szovjetek a debileket, mint az ökröt, nem tudom mit kellene ezen az égésen ünnepelni.
2012. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Is-is. Vannak akik nem merik felvállalni, elenyésző aki ki meri mondani a véleményét. Én be merem vallani, hogy támogattam és támogatnám a szovjetuniót.
2012. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kádár egy mocskos áruló volt, a magyar történelem legnagyobb árulója. De ez még hagyján, amit utána művelt, miután leverte a forradalmat, az számomra a legmegdöbbentőbb. Sok ember halt meg miatta, akiknek annyi bűne volt csak hogy a hazáért harcoltak. Elég csak Nagy Imrére és társaira gondolni, arccal lefelé egy jelöletlen tömegsírba temették, de ő csak egy volt a sok közül. Elszomorító, hogy bár az igazságra azóta fény derült és rehabilitálták őket, a valódi bűnösöket semmilyen megtorlás nem érte. Az meg még jobban dühít, hogy valakik szerint Kádár jó ember volt és megmentette az országot, holott inkább tönkre tette azt. Akkor pedig, ha tényleg igaz, hogy a magyarok többsége ellenforradalomnak tekinti 56-ot, akkor ez az ország nem érdemel jobb sorsot.
2013. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...


Nagyon nem lehet belekötni egyik állítás hangoztatásába sem hiszen ha valaki elolvas egy könyvet '56-ról amit a rendszerváltás előtt írtak és amelyben ugye '56 ellenforradalom és ő elhiszi azt amit olvasott és hangoztatja akkor mi van?! Ő azt olvasta és el is hiszi! És ugyanez igaz arra is aki meg forradalomként olvasott róla egy olyan könyvben ami a rendszerváltás után íródott. Neki is joga van a véleményéhez.


Itt akkor van probléma ha az adott kormány (rendszer) előírja, hogy mit gondolj...szerintem itt nem tartunk.


A kérdésre meg konkrétan nem lehet válaszolni mert nem lehet belelátni a másik agyába.


Az biztos, hogy én nem félek.

2021. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!