Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy stadiont nehéz eltüntetni...

Egy stadiont nehéz eltüntetni egy nép szeme elől. Megszívja Orbán a mértéktelen kapzsiságát?

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 22. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, így is van rengeteg szavazója mindezek ellenére. Magyarország megérett a pusztulásra.
2013. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gauldoth ***** válasza:

Sajnos Magyarországon a fidesz a hit világába vezette a politikát. Egyszerűen a szavazóik már nem érvekkel vannak meggyőzve, hanem hangzatos jóslatokkal, amiket sulykolnak, hogy az emberek hallhassák, amit hallani akarnak, és hihessenek a szebb jövőben. Egy fideszes el sem hiszi, hogy a Kaya Ibrahim ügy, vagy a Velencei levél igaz. Egyszerűen ignorálja, mert az lehetetlen, hogy szent orbán viktor ilyeneket tett volna. Egyszerűen minden hazugság, ami őket rossz fényben tüntetné fel. A trafikmutyi köztudottan egy fideszes monopólium kidolgozása volt, de ők ezt csak úgy értékelik, mint a jogos jussukat, amiért az istenek az országot rendbe teszik.


(tudom, hogy kis betűvel írtam tulajdonevet, de a Pál utcai fiúk után szabadon, szándékosan írtam kicsivel. Tudom kicsinyes, de jelzi a világ egyik legnagyobb szélhámosa felé érzett megvetésemet.)


Orbán egyébként már szerintem maga is meglepődött mennyire nagy szentség övezi, és most hogy rájött sokszor már leplezetlenül, a pofánkba küldi, arcátlanul, és egyszerűen szinte belenevet azok arcába, akik nem hisznek benne, azt sugallva: "így jártatok, nem tudtok mit csinálni velem, mert a lakosság nagy része szentként tisztel".

2013. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Szerencsére nincs így, majd az orcájára fagy a mosoly! :)
2013. okt. 22. 10:35
 4/7 Gauldoth ***** válasza:
Megteszlek a főpapommá, ha a jóslatod beválik ;)
2013. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú de kétarcú! Most kinek a jóslata, a #2, vagy a #3? Nem mindegy. Sajnos én is a #2-re elég jó esélyt látok. Hacsak a következő fél évben nem történnek soha nem látott dolgok, mert erre is jó esély van.

Orbánnak a stadiont eltüntetni esze ágában sincs, ellenkezőleg, ámítás és kérkedés a szándéka. Hiszen hány embernek fontosabb egy üres stadion milliárdokért, mint huszadáért egy csúcstechnológiás magyar életmentő találmány iparszerű alkalmazásának bevezetése.

2013. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a foci az egy pénzmosodás maffia, mint az egész magyar politikai vezetés
2013. okt. 22. 11:44
 7/7 büdösmacska válasza:
A politikusok mióta szívnak meg bármit is?
2013. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!