Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Budavári Palotát teljesen...

Populistafiu kérdése:

A Budavári Palotát teljesen helyreállítják az 1945 előtti állapotába?

Figyelt kérdés
Erről milyen infótok van?

2013. okt. 22. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honvédelmi főparancsnokságot, amit röpke 30 év alatt sikerült csak annyira szétrohasztani, hogy már senkinek se fájjon hogy lebontják... azt pl úgy újítják fel, hogy a golyó nyomokat nem fedik el.

[link]

2013. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na úgy hallottam, hogy a Honvéd Főparancsnokság épületét állagmegóvás miatt újítják fel, hogy aztán majd teljesen felújíthassák pár éven belül, legalábbis ezt hallottam, de lehet rosszul tudom. Mondjuk nem értem. Sokkal jelentősebb, meg nagyobb épületeket rendbehoznak, pl Várkert Bazárt, de a Honvéd Főparancsnokságot 60 év alatt nem sikerült, ez valami misztikus dolog, vagy nem értem, miért van így:)
2013. okt. 22. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az évben indul a Honvéd Foparancsnoksag visszaepitese és sok más helyreállítási munka a várban! 😉 Nemzeti Hauszmann Terv nézzétek utana
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!