Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hazaáruló, aki az...

Gauldoth kérdése:

Szerintetek hazaáruló, aki az MSZP (leánypártjai) vagy Fideszre szavaz?

Figyelt kérdés

Mindkettő többször is bizonyította, hogy az ország érdeke ellenére is cselekszik, ha az számukra jó. Nem beszélve, hogy egyik nagyobb tolvaj banda mint a másik.


(Nem vagyok Jobbikos vagy más sem, ne az legyen a válasz, hogy milyen szavazó vagyok én!)



2013. okt. 23. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem feltétlen. Egy cigányra, egy zsidóra akkor sem mondhatod hogy hazaáruló ha tudatosan szavaz ezekre a pártokra, mert neki nem is hazája Magyarország, neki nem érdeke hogy erős állammá váljunk.

A megvezetett, gyakran fájdalmasan buta embereket sem nevezhetjük hazaárulónak mert nincsenek tudatában tettükkel.

Nagyon kis része hazaáruló, nagyon kevesen vannak akik tudják hogy ezek a pártok mit művelnek, és mégis rájuk szavaznak, rájuk talán lehet mondani ezt a jelzőt.

2013. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem.


És az az igazság, hogy nem létezik olyan, hogy az ország érdeke ez vagy az. Az ország nem egy homogén egység, különböző csoportok vannak, különböző érdekekkel, melyek sokszor ütköznek egymással. De egy adott csoport rövidtávú és hosszútávú érdekei között is ellentétek lehetnek.

2013. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Aki az MSZP-re szavaz, az eléggé korlátolt, aki a Fideszre

az a rossz megoldások közül a legelfogadhatóbbat választja.

Aki a Jobbikra szavazna, az jóérzésű magyar ember ugyan, de ne legyenek kétségei afelől, hogy félrevezetik.

2013. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
csak aki a fideszre
2013. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

A legnagyobb hazaárulók azok, akik mindenkit lehazaárulóznak, közben pedig idegeneket, iszlám terroristákat akarnak behívni magyar emberek ellen:


http://www.youtube.com/watch?v=qR-ez_22pi8

2013. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divat lett a hazaárulózás mostanában...
2013. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A hazaárulás büntetőjogi kategória. Ha te engem hazaárulónak titulálsz, azaz megvádolsz egy bűncselekmény elkövetésével, kérlek, indokold meg, és bizonyítsd be, ellenkező esetben feljelentést teszek ellened rágalmazásért, és becsületsértésért.
2013. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Törvényileg megteheted, de a hazaáruló nem attól lesz hazaáruló, hogy elítélik, vagy hogy bizonyítják.
2013. okt. 23. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"a hazaáruló nem attól lesz hazaáruló, hogy elítélik, vagy hogy bizonyítják"

Ebben teljesen igazad van. Sokkal fontosabb pár otthon ülő, unatkozó és gyakorikérdéseken írogató ember saját, szubjektív véleménye.

2013. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem hazaáruló azért, mert egy adott pártra szavaz.
2013. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!