Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még aki vitatja, hogy a...

Bumbi02 kérdése:

Van még aki vitatja, hogy a mai médiában a HVG az egyik legkorrektebbnek mondható hírportál?

Figyelt kérdés

Miután tévedtek a bajai videóval kapcsolatban, egy egész oldalas helyreigazítást közöltek le, majd a főszerkesztő lemondott.


A Magyar Nemzet Online még bírósági ítélet után is, max egy pár soros, jól eldugott "ja, tévedtünk" cikket ad le..: )


És nem állítanám hogy a HVG teljesen korrekt mindig és mindenben, csak hogy a mai választékból a legkorrektebb.


2013. okt. 23. 17:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hogy lehet valakit majdnem elítélni?.... (okirathamisításról esetleg valami forrás?)
2013. okt. 23. 18:11
 12/14 anonim ***** válasza:

"Gyurcsány szakdolgozatával kapcsolatban, amit hetekig szajkózott, az emberek fejébe ez belement, de azt már nem súlykolta az emberek fejébe, hogy a bíróság helyreigazításra kötelezte, mert alaptalan volt az egész..."


Azért ez így nem igaz, hogy alaptalan volt az egész. Nem sikerült teljes bizonyossággal rábizonyítani, hogy csalt, de arra sincs bizonyíték, hogy nem csalt, mivel nem került elő a szakdolgozata. Mindenesetre gyanús, hogy ugyanazzal a címmel, azonos témában adta le szakdolgozatát, mint a sógora. Gyurcsány is elismerte, hogy olvashatta, felhasználta sógora művét. Így nyilatkozott:

"Ha a Szabolcs annak idején arról írt dolgozatot, és mi ismertük egymást, akkor egészen valószínű, hogy láttam és olvashattam, és ha olvastam, akkor bolond lettem volna, hogy egyáltalán nem használom, persze"

2013. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 titak ***** válasza:
90%
Nagyon kíváncsi vagyok rá, ha majd egyszer megbukik az Orbán-kormány, hány fideszes média "vezető" fog "politikai korrektség" végett önszántából lemondani tisztségéből.
2013. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azért ez így nem igaz, hogy alaptalan volt az egész. Nem sikerült teljes bizonyossággal rábizonyítani, hogy csalt, de arra sincs bizonyíték, hogy nem csalt, mivel nem került elő a szakdolgozata. Mindenesetre gyanús, hogy ugyanazzal a címmel, azonos témában adta le szakdolgozatát, mint a sógora.



1. Nem azt kell bizonyítani hogy te nem vagy bűnös, hanem azt hogy bűnös vagy. Ez a jog egyik alapja. Ilyen erővel mondhatnám azt, hogy engem Orbán 12 éve megerőszakolt. Tudja bizonyítani akármivel is, hogy nem tette? Jó, persze én se tudom bizonyítani, hogy ezt tette, de ő se tudja az ellenkezőjét. Remélem érzed hogy sántít a dolog.


2. Anno az ATV honlapján volt egy nagyon jó gyűjtés, hogy csak abból az időszakból, amikor Gyurcsány és sógora is szakdolgozatozott, hány ugyanolyan című szakdolgozat volt... Ha jól emlékszem egy tucatot kigyűjtöttek, ami szószerint ugyanazzal a címmel rendelkezett, mint egykorábban már beadott szakdolgozat...

2013. okt. 23. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!