Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még aki vitatja, hogy a...

Bumbi02 kérdése:

Van még aki vitatja, hogy a mai médiában a HVG az egyik legkorrektebbnek mondható hírportál?

Figyelt kérdés

Miután tévedtek a bajai videóval kapcsolatban, egy egész oldalas helyreigazítást közöltek le, majd a főszerkesztő lemondott.


A Magyar Nemzet Online még bírósági ítélet után is, max egy pár soros, jól eldugott "ja, tévedtünk" cikket ad le..: )


És nem állítanám hogy a HVG teljesen korrekt mindig és mindenben, csak hogy a mai választékból a legkorrektebb.


2013. okt. 23. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
köztudottan balliberális lap
2013. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A Magyar Nemzettől még sosem láttam akkora rágalmazó hazugságot,mint a bajai videó,a szememben így hiába védik a HVG-t,az egy libsi bankárlap csupán.A főszerkesztő eljátszotta a feláldozható gyalog szerepét egy nagyobb játszmában,ez már semmit nem változtat a csaló videó miatti megítélésen.
2013. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. A Magyar Nemzeti állandóan úgy hazudik, ahogy a Fidesz érdekei kívánják. Meghamisítja a cikkeket, kihagy belőlük stb.

Nem vagyok baloldali, de a HVG cikkei elég reálisak.

2013. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit meglepődtem, amikor a kétes videót ilyen nyíltan Fidesz-ellenesen közölték, de a főszerkesztő eltávolítása még inkább meglepő.


Nem rossz a HVG, de drága :)

2013. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Attól hogy valami köztudottan bal vagy jobboldali lap, még lehet korrekt, nem? Nem is írtam hogy nem baloldali.



A Magyar Nemzetnél meg elég megnézni, hányszor vesztett pert a bíróságon, hogy igaztalant állított. (például Gyurcsány szakdolgozatával kapcsolatban, amit hetekig szajkózott, az emberek fejébe ez belement, de azt már nem súlykolta az emberek fejébe, hogy a bíróság helyreigazításra kötelezte, mert alaptalan volt az egész...)

2013. okt. 23. 17:43
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi az a HVG?
2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

"súlykolta" ja, jó nehezen..


A minimum, hogy a HVG főszerkesztője lemond egy egyértelmű kamu lejáratós vezércikk miatt.


Gyurcsány is lemondott pár éve, és akkor most nevezzük korrektnek?

Ugyanúgy folytatja tovább az áskolódását, mintha mi se történt volna. Ugyanez fog történni a HVGs újságíróval. Nézd meg, mit csinál pár hónap múlva...

2013. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet szidni Gyurcsányt is, meg a HVG-t is, de nézzük a saját mezőnyükben őket.. El tud valaki képzelni olyan Fidesz-mutyit, amire Orbán azt mondaná hogy lemond? Vagy olyan MNO cikket, amire annak főszerkesztője lemondana? Aligha.. És a kérdésben is azt hangsúlyozom, hogy a legkorrektebb a palettán. De ha tudtok korrektebbet, várom a konstruktív hozzászólásokat..: )
2013. okt. 23. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

"Lehet szidni Gyurcsányt is, meg a HVG-t is, de nézzük a saját mezőnyükben őket.. El tud valaki képzelni olyan Fidesz-mutyit, amire Orbán azt mondaná hogy lemond? "


Gyurcsány nem azért mondott le, mert mutyiba keveredett.

El lett ítélve okirathamisításért, és majdnem sikkasztásért is, és ez meg se kottyant neki. Azért mondott le, mert államcsőd-közeli állapotba került az ország, egyszerűen nem volt mit ellopni már.

Ilyet nem csinálna soha a Fidesz, így értelmetlen az összehasonlítás.

Csak hogy "saját mezőnyükbe helyezzük a dolgokat".

2013. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek a kérdezővel, bár ez az apropó nagyon kínos. Egy profi újságíró csapat egy profi főszerkesztővel az élen nem jött rá fél perc után, hogy ez kamu? Én rájöttem. Például abból, hogy aki kicsit is ismeri a vidéki Magyarországot, az tudja, hogy akkora összegek nem röpködnek ott, mint ami a videóban szerepelt. 50-60 ezer forintért már embert is ölnek, egy x behúzásához pár száz ft, vagy egy csomag tészta is elég. Sőt újabban az se kell, elég ha a közmunkát elosztó polgármester a sarkára áll, és "megszervezi" a szavazást. Meg amúgy is, olyan szájbarágósnak tűntek a szövegek.
2013. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!