Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar emberek! Számotokra mi...

Magyar emberek! Számotokra mi volt a mai nap csúcspontja, a Békemenet vagy Orbán Viktor ünnepi beszéde a Hősök terén?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon tudom eldönteni, ugyanis mindkettőt nagyon élveztem. A Békemenet a nevéhez méltóan békés volt, nem volt képes megzavarni semmilyen baloldali provokátor sem az eseményt. Orbán Viktor ünnepi beszédét élőben hallgatni pedig felemelő érzés volt, ilyen jó ünnepi beszédet rég hallottam.

2013. okt. 23. 21:16
1 2 3
 1/23 Ozmium42 ***** válasza:
98%
A reggeli kávém. Elég jól sikerült!
2013. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az, mikor végre foglalkozni kezdtek olyan problémákkal, mint a kivándorlás, a munkanélküliség, a cigányprobléma, a szegénység, az elöregedés és a korrupció.


Ja nem, bocsánat, ezek közül egyikkel sem foglalkoztak az elmúlt 20 évben. És ebben benne van az Orbán kormány majdnem 8 éve is, ami alatt kegyeskedett tökéletesen figyelmen kívül hagyni a felsorolt problémákat. Végül is csak az ország létezése a tét...

2013. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 szántóvető ***** válasza:
50%

egyértelműen feri beszéde:

-ha kell keresztben felszántom az országot oda-vissza

-orbán egy hazug gazember

2013. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Amikor reggel 7-kor keltem és rájöttem, hogy ma aludhatok délig.
2013. okt. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A bundás alma.
2013. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A nap csúcspontja a Person of Interest aktuális része volt.
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mentem volna beszédre, akkor egy politikamentes, ünnepi beszédre mentem volna el, nem arra, hogy egyik politikus szidja az összes többit egy mikrofon előtt. Gyurcsány pl. nem is beszélt egy szót sem '56-ról. Én többre tartottam volna, ha Orbán is inkább arról beszél, hogy fél évszázada ezért az országért, egy brutális birodalommal szemben is felálltak az emberek.
2013. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos idő volt úgyhogy kirándulni mentünk.

TV-t be se kapcsoltam,nem idegesítem magam politikával.

Ti úgyse tudtok rajta változtatni.

Rendszerváltás óta nem változik semmi.

2013. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy kérdés elé állítottál, egyszerűen nem tudok dönteni (max egy Orbán szobrot :D)

Egyik sem volt épp csúcspont, de Orbán beszédén meglepődtem, hogy viszonylag sokat beszélt 56-ról és, hogy olyan rövid volt.

2013. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Én találkoztam egy kedves lánnyal az este, de ennek semmi köze a rendezvényekhez szerencsére.
2013. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!