Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti egyénileg...

Ozmium42 kérdése:

Fideszesek! Ti egyénileg hogyan ítélitek meg Deutsch Tamást?

Figyelt kérdés
Kedvelitek, vagy inkább nem?
2013. okt. 24. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
G*ci, a dajcstomi, kib*szottul jó arc b*zmeg!
2013. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy f@...sz, nézzél rá... női szemmel egy visszataszító pasi, emberileg és politikusként pedig egy nagy nulla!
2013. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Deutsch Tamás az egyik kiváló példája annak, hogy Magyarországon bárkiből lehet bármi... ha elég gyorsan fejlődik fel idiótából gyengeelméjűvé...
2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Deutsch Tamás egy kicsit szókimindó, de mindig az igazat mondja! Deutsch Tamás igaz magyar hazafi!
2013. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én jobboldalinak tartom magam de néhányszor én elég túlzónak tartom. Nem indulatokat kell kreálni hanem a megoldást és a nyugalmat kellene pártolni.
2013. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fideszes nem is fogok rájuk szavazni. A tomikát pont a youtube-on láttam valamelyik nap Kálmán Olgával beszélt az ATV-n (azt se nézem csak ajánlották). Azt kell, hogy mondjam a tomika nagyon nagy forma:D:D Nekem az a beszélgetés bejött persze az igaz rá mint a legtöbb politikusra, hogy azt se tudja mi az a szegénység. Éppen az 5 milliárdos(?) beléptetőkapukról volt szó , amit ő intézett annó (10 éve?) már ő se tudja, hogy hol vannak a kapuk... (felszerelve nincsenek).
2013. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fideszes, de nekem szimpatikus. Legalábbis sokkal szimpatikusabb, mint a sok karót nyelt öltönyös idióta, akik görcsösen próbálnak megfelelni mindenkinek, és maguk is belezavarodnak a cifra körmondataikba.
2013. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PHP de kóder! ***** válasza:
meg emlekszem, amikor csuklyaban hoztak ki egy budai bordelybol :)))))))
2013. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PHP de kóder! ***** válasza:
dehat a fidesz egy kereszteny (sot, keresztyen)-konzervativ part, nekik szabad
2013. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Macungo ***** válasza:

Egy idióta, hiába száműzték az EU-ba ez visszaszivárog a neten :)


Én Fidesz szavazó vagyok, de vannak olyan politikusai akik elég idegesítőek Deutsch a Fidesznél, Semlyén Zsoltika mint dísz a KDMP-nél.

2013. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!