Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha van 50db csokid, és ebből...

Ha van 50db csokid, és ebből 45 avas, rossz, ehetetlen, akkor mit mondasz rá?

Figyelt kérdés

1. Van egy pár romlott csokim

2. Nem minden csokim romlott

3. A csokik nagy része romlott

4. Romlottak a csokijaim


2009. nov. 13. 10:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
37%

Azt mondom, hogy 45 avas és 5 jó. A jókat megeszem, az avasakat kidobom.


Jó lenne abbahagyni a kérdésnek álcázott jobbikos (ez esetben cigányellenes) propagandát. Nagyon gyerekes és átlátszó játék.


Kérdés a kérdezőhöz: miért nem bírtok egyenesek lenni? Mire jó ez az álszentkedés, képmutatás, a dolgok kerülő úton közelítése? Az "új erő" miért ilyen gyáva és kétszínű?

2009. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%
Én azt mondom a csokik nagyrésze romlott :D
2009. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

első: azért írok ki ilyet, hogy a korlátoltak is megértsék.

attól, hogy valaki átlátja a cigányokkal kapcsolatos problémákat, még nem lesz jobbikos.


ez a te és a hozzád hasonló idióta felfogás, hogy a sok roszs jobbikos náci cigánygyűlölő zsidózó, stb. A zsidózást én is elítélem, viszont azt is aki a cigánykérdésben homályosan lát.


Szerinted jobbikos az a parasztember egy faluban aki retteg a cigányoktól mert mindig meglopják, a szomszédját megölik, stb?


lehet leszállni a földre. te ne írj ide inkább pls.


a csokis kérdés azt sugallja, hogy ha a csokik nagy része rossz, akkor vajon mi kap nagyobb látószöget, az, hogy van 5 jó, vagy az, hogy van 45 rossz.


A cigányokkal kapcs meg, elég lenne egy olyan tesztet végrehajtani, hogy fogsz egy kamerát, és minden cigányt akit látsz, megállítasz beszélgetni vele. A gond, hogy 10-el sem bírnál beszélni, mert valahol 4-5környékén mér nem lenne kamerád, se pénzed a hazaútra.

2009. nov. 13. 10:52
 4/47 anonim ***** válasza:
45%
Én kidobnám az összeset a francba.Magyarul kiknyírnám az összes cigányt,zsidót,kínai férget legszívesebben na meg 1-2 paraszt zsidó politikust.Lehet nácinak néztek,leszarom.Hitler elkezdte,itt az ideje folytatni és befejezni.Újra kellene építeni a haláltáborokat az országban és odaküldeni minden tetvedéket.Szebb jövőt .
2009. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
okés, pls te se írj inkább, köszi.
2009. nov. 13. 10:57
 6/47 anonim ***** válasza:
82%

Azt mondanám, hogy hülyének próbálnak nézni.

Mégpedig azért, mert megpróbálják "megetetni" velem, hogy örüljek annak az 5 jónak. Bár a maradék 45-ért is én adtam pénzt.....

2009. nov. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
86%
A 45 rosszat odaadnám valakinek,akit utálok,a többit annak,akit szeretek.
2009. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

igen, egyetértek.


Ami viszont igaz, hogy nem az eladó tehet róla, hanem a gyártó.

A gond ott kezdődik amikor az eladó nem veszi vissza a 45 rosszat, hanem fel van háborodva, hogy de ott van az 5 jó, így nem mondhatod, hogy szar az áru.

Ennek mi az eredménye? Hozzábszod azt az 5-öt is ami amúgy jó volt.

Ha kicserélte volna a 45 rosszat, és a gyártó ezentúl nem gyárt selejted, szabályozzák, ellenőrzik, stb, akkor az azt az 5-öt is megtartanád és nem utálnád meg a csokimárkát sem.

2009. nov. 13. 11:06
 9/47 A kérdező kommentje:
A legtöbben ismerik ezt a csokimárkát, így nem fogja elfogadni tőled senki sem;)
2009. nov. 13. 11:07
 10/47 anonim ***** válasza:
32%
Most magadat igazolod, vagy engem, akit az előbb elítéltél, mert általánosítani mertem a jobbik-zsidóellenességgel kapcsolatban?
2009. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!