Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt években melyik...

Az elmúlt években melyik országokban szerveztek nagyobb tüntetést, hogy kiálljanak egy vezető mellett?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megtisztelő válasz:

1.Milliós tömeg nem volt, de abban biztos vagyok, hogy nagyon sokan voltak.Nézd meg ezt a videót,(amit belinkeltem), és elemezd!

http://www.youtube.com/watch?v=SYIEywYlECI

2."Nincs, mi?! A "Viktor! Viktor!" éltetés kicsit sem emlékeztet ilyen személyi kultusz nevű idiótaságra?"

Tény, hogy a jobboldalt egy személy tartotta össze és elképzelhető, hogy ez a helyzet ma is.(Sokan feltételezik, hogy Orbán halálával a jobboldal szétszakad kicsi, apró darabokra.)És az is tény, hogy vannak, akik betegesen ragaszkodnak Orbánhoz.feltehetőleg azért tesznek így, mert ők is sejtik, hogy Orbán nélkül nem lenne erős jobboldal és gyűlölik a baloldali politikusokat, rettegnek attól, hogy újra baloldaliak nyerik meg a választásokat.Hogy miért?erről is nagyon sokat lehetne vitatkozni.

3."Az a százezer ember KOMOLYAN hisz abban, hogy ha megbénítja a közlekedést Pesten, akkor majd a mesebeli gyarmatosítók elsírják magukat, és anyuci szoknyája mögé bújnak?"

Először is nem mesebéli gyarmatosítók sajnos.Mindig is volt, van és lesz is gyarmatosítás.A kérdés persze, hogy milyen formában gyarmatosítanak..Én is szeretném elhinni, hogy Magyarországon véletlenül "vásárolnak" a külföldi vállalatok és nem saját érdekből.De sajnos az a szomorú helyzet, hogy általában a saját érdekeiket tartják szem előtt.Ha ez nem így lenne, akkor nem lenne annyi szenvedés és háború ezen a földön.

Azokban az években számtalan támadás érte Magyarországot, számtalan műsort vetítettek.Ez felvonulás pedig nem Orbánnak szólt, hanem az EURÓPAI ÁTLAG EMBERHEZ.FIGYELEMFELKELTÉS VOLT A CÉLJUK, SEMMI MÁS.

Demokráciában mindenki kifejtheti a véleményét, ha jól gondolom.Ha te nem értesz velük egyet, az a te dolgod.

2013. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

(4. válaszadó voltam.)

Üdv.:

2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megtisztelő válasz 2:

Kiegészíteném még azzal, hogy "szeretünk Viktor" feliratok sem Orbánnak szóltak 1.sorban.

:)

Üdv.:

2013. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha nem bántalak meg, akkor arra kérlek, hogy olvass utána annak, hogy pontosan miről szól a kommunizmus!
2013. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!