Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citalopram szedése mellett 5...

Citalopram szedése mellett 5 üveg sör egymás után okozhat nagyobb bajt?

Figyelt kérdés
Reggel szedek 20mgot. Este sikerült berûgni rendesen társaságban.
2013. máj. 28. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak akiknél (főleg amikor elkezdik szedni) az ssri (mint pl. a citalopram) gyógyszerek felerősítik az alkohol hatását és az amit előtte még rosszullét nélkül megittak már túl soknak bizonyul. Próbálj meg kevesebbet inni eleinte, hogy érezd, hogy nálad hogy megy.
2013. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem kàrosabb a màjra mint gyógyszer nélkül?
2013. máj. 28. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt tudom, hogy nem tilos alkoholt fogyasztani ssri gyógyszerek mellett.
2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, azést mertem inni.
2013. máj. 28. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem okoz nagyobb problémát, főleg ha ki tudtad fizetni. Egészségedre. Sok agyalágyult meg nem mer inni alkoholt. Pedig itt a Te példád, egyáltalán nem árt.
2013. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SSRI-kkel lehet szedni gyógyszert. A nyugtatók, mint a xanax és az altatók, mint a hypnogen, nem kompatibilisak az alkohollal. Abban az esetben, ha ilyennel iszol alkoholt, akkor a szokásos mennyiség hirtelen fog kiütni és ha sokszor csinálsz ilyent, jobban tönkremegy a májad. Altatónál meg még hallucinációk és fulladás is előfordulhat. (Mindezeket tapasztalatból írom)
2013. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fáradt vagyok, ezért kicsit hülyeséget írtam. Szóval SSRI-kkel lehet alkoholt inni. A többivel is lehet, csak nagyon nem ajánlott...
2013. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"hirtelen fog kiütni és ha sokszor csinálsz ilyent, jobban tönkremegy a májad. Altatónál meg még hallucinációk és fulladás is előfordulhat."


Ha tönkre van az agya, akkor mit számít a mája?

2013. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én citagent szedek. 1-2 sört meg merek inni, de ha többet iszom, inkább 1 nap nem veszem be. Rövidet viszont nem igazán szabadna, mert kiszámíthatatlan milyen hatásai lehetnek.
2013. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!