Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány mikor látja be,...

Gyurcsány mikor látja be, hogy végleg vissza kellene vonulni?

Figyelt kérdés
Most már kínos nézni ezt az elmebeteg vergődést! Miért nem kerül a sittre ez az elmebeteg?

2013. okt. 28. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor, ha a 2014-es és 2018-as választásokon se kerül be a parlamentbe.


De nem teljesen reménytelen, van még pár százezres nyugdíjas rajongótábora, akik rá fognak szavazni.

2013. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
nem szeretem, de baloldalon ő az egyedüli ütőképes ember (bár egy ripacs, de istenem ez van)
2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Azt a gyökeret már rég be kellett volna zárni! Elmebeteg a hatalomért kapaszkodó, kicsit- nagyon buggyant ember! Ott volt, elkurta!
2013. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Hogyha ebből indulunk ki, akkor én azt tudom mondani, hogy kb. az összes politikus egy pénz és hataloméhes "elmebeteg".
2013. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy miért kéne visszavonulnia.

Ha beszavazzák őt a Parlamentbe, akkor pénze is lesz belőle és saját bevallása szerint élvezi is a politikát, ez a szenvedélye, akkor meg nem értem milyen érv szólna amellett, hogy vonuljon vissza.

2013. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Be fog kerülni a parlamentbe a DK, úgyhogy Ferkó további négy évig politizálhat és ő ezt bevallottan élvezi is.


A Fidesz meg nem is kívánhat magának jobbat a politizáló Fletónál, olyan tökéletesen és nagyszerűen veri szét az egész baloldalt, hogy Orbánék bármennyit bénázhatnak, simán meglesz nekik a kétharmados többségük 2014-ben is.

2013. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fogják elérni az 5%-ot.
2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem érik el a bejutási küszöböt, amire szerintem nagyon jó esély van, akkor elképzelhetőnek tartom én is, hogy vissza fog vonulni. Bár, ha ennyire szereti a munkáját, akkor az is lehet, hogy utána vár még legalább 4 évig, - ki tudja. De akkor is, egy még újabb párt alapításának meg mi értelme lenne? Megfigyeltem, hogy azok a mindenkori pártok, amelyek nem kerülnek be, szinte olyanok, mintha nem is léteznének, ha egyáltalán fennmaradnak utána.
2013. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos nem a csúcson fogja abba hagyni... újra beindult mint az úthenger, Bajnait már lenyomta.
2013. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mikor Orbán Vitya és Vona Gábor. Soha.
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!