Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon még lesznek...

Magyarországon még lesznek olyan választások, amikor tényleg izgulhatunk, hogy ki nyeri meg, és nagyon szoros lesz a versengés az első helyért?

Figyelt kérdés
Kin múlik, min múlik mindez?
2013. nov. 1. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem bűn, megértelek.

Egyelőre én is így vagyok ezzel.

2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De az biztos, hogy a Fideszre és az MSZP-re nem fogok már szavazni, dehát a többi is elég béna...mindegy, nem érdekel, tanulok inkább nyelveket meg szakmát azt megyek ki külföldre (nem, nem Londonba mosogatni)
2013. nov. 1. 20:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szerencsésebb, ha a párt szövetség már létre jön a parlamenten kívül és már egységesen, átmenet nélkül ( képes kormányozni (gyorsan munkához tud látni).

A kormányban így is úgy, lefognak futni ugyanazok a körök, csak ha az egyik párt megsértődik, akkor tudja zsarolni a másikat, hogy kiszáll a koalícióból. Ha egy pártszövetségként került a parlamentbe ezt nem teheti meg, így hatékonyabb a munka.

SZDSZ-mszp viszonynak az lett az eredménye, hogy a kisebbik kormánypárt kormányzott, ha az mszpnek nem tetszett valami, akkor felbontással fenyegetőzött.

Most ezeket a vitákat, már házon belül elintézik..

2013. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szavazol azzal, pont őket támogatott, hiszen nekik van egy fix szavazó bázisuk. Viszont ha ellenük szavazol, akkor olyan helyzetbe kerülhetnek, hogy valakivel közösködnie kell. Nekem se tetszik egyik se, de szavazni elmegy, és amilyen lábbal keltem fel arra az oldalra szavazok. Kivéve a Fideszt.

Ha holnap lenne a választás, a szavazni képesek 51% menne el, ebből 36% fidesz, vagyis 2/3 megint. Ez viszont gáz.

2013. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!