Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok egy LMP-JOBBIK...

Támogatnátok egy LMP-JOBBIK koalíciót?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek rájuk bíznátok a kormányzást? (1:1 arányban lennének)

2013. nov. 2. 15:46
1 2
 11/19 Macungo ***** válasza:
90%
XDDD Persze... Azt szívesen megnézném..
2013. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz!
2013. nov. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha valaki ÉRTELMES pártra akar szavazni 2014-ben, olyanra amely valóban szolgálja a hazát, akkor e két párt valamelyikére szavaz!

Én Jobbik szavazó vagyok és egyedül az LMP az akit nem ítélek el.

Meg lehet engem kövezni de az aki a Fideszre vagy mégrosszabb MSZP-DK- Együtt 2014-re szavaz az egy idióta állat, sötét mint a feketelyuk!

2013. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Két eléggé más irányvonalat képviselnek, elég nehéz lenne összeegyeztetni a kettőt, függetlenül attól hogy van néhány közös pont.
2013. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben erre a két pártra szavaztam. Listán az egyikre, egyéniben a másikra. Ebben a kettőben még akad "tiszta" ember, a többiben csak a gengszterváltás mocska gyűlik.
2013. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A közös az, hogy fiatalosak, egy másfajta politikai kultúrát képviselnek, mint a Fidesz vagy az MSzP és társai.


De pl. mi lenne egy ilyen kormánykoalíció álláspontja a melegjogokkal kapcsolatban? És ez csak egy kibékíthetetlen ellentét a jópárból.

2013. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha tisztázták azokat a problémákat, amelyek az ország lakosságának túlnyomó többségét érintik, akkor lehet folytatni olyasmikkel, amik a 10%-át. Majd ráérnek a melegjogokkal foglalkozni akkor, amikor már rendben van a gazdaság meg az oktatás.
2013. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az LMP a leg EU-barátabb párt, a Jobbik pedig a legnagyobb ellenzője. Összeegyeztethetetlen lenne a programjuk. Ezért is nincs róla szó, hogy összeálljanak. Kár ezen agyalni.
2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%

Aki egy kicsit is ismeri a két pártot az most biztos egy jót mosolygott a naiv kérdezőn meg a válaszadókon.


Kezdjük ott hogy az ideológiájuk üti egymást.

A lmp miért lenne 1:1 a Jobikkal amikor utóbbinak jóval több szavazója van, előbbi meg valószínűleg 2014ben kifog esni.

Lehet hogy a lmp-re jellemző a szemrebbenés nélküli gerincváltás, de a Jobbikra nem. Lehet hogy az lmp közeledne, de a Jobbik kiröhögné őket.

De az lmp amúgy sem foglalkozna a Jobbikal, ugyan is elvesztené a liberó mániás szavazóit.

De szerintem tárgytalan az egész, mert nem várható lmp 2014ben.

2014. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!