Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véletlen hogy egész Európában...

Véletlen hogy egész Európában a cigányokkal van csak a probléma?

Figyelt kérdés
Csak a cigányok miatt elhalasztották Románia és Bulgária Schengeni csatlakozását. Franciaországban sorra számolják fel a cigánytelepeket. Hogy lehetséges ez?
2013. nov. 3. 10:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút nem csak a cigányokkal van probléma, szerintem ennek kicsit még nézz utána.
2013. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
12%
Fehérekkel, azon belül főleg a magyarokkal van probléma. Megelégedésre képtelen egy csoport vagytok. Kapzsik, irigyek, egoista csőcselék.
2013. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Úgy lehetséges, hogy semennyire nem vagy képbe az élettel.
2013. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
37%
a zsidókkal nagyobb probléma van. csak nem vesszük észre, mert elhitették velünk, hogy ma ez a menő.
2013. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
Látod, mondtam, hogy a fehér emberrel van probléma. Nézd meg a kommenteket. Panaszkodás, irigykedés, gyűlölködés, ezek vagytok ti.
2013. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, tényleg csakis a fehér emberrel van baj, mert ugye minden rossz a fehér ember műve. Főleg hogy a fehér ember társadalma tartja ki a szegény romákat. A cigányok pedig talpig becsületesek, elzárkóznak az élősködéstől, az erőszaktól és a bűnözői életviteltől.... Nevetséges vagy ember -.-


Na komolyra fordítva a szót, a cigányság soha semmit nem adott a világnak (nem is fog), csak élősködni tudnak az országokon mint valami parazita, és ők tényleg el is hiszik, hogy ez a nyerő életmód, mert a gyerekeiket sem tudják a jóra nevelni (bizony, még a számdékuk sincs meg a javulásra)

Tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek, akik becsületesek, mert olyan is van ám, csak nagyon-nagyon ritka!

2013. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

"Látod, mondtam, hogy a fehér emberrel van probléma. Nézd meg a kommenteket. Panaszkodás, irigykedés, gyűlölködés, ezek vagytok ti."


A kommentekből csak az süt ki, hogy az átlag magyar nem tudja tolerálni a bűnözést. Ha ez rasszizmus, akkor örülök, hogy az vagyok, és büszke is vagyok rá.

2013. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen. Engem nagyon zavar, hogy éjjel-nappal, cigányokkal van tele a közterület, kötekednek, balhéznak, lopnak.

Nagyon remélem, hogy Románia soha nem fog csatlakozni a Schengeni övezethez a cigányok miatt!

2013. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a cigányokkal van probléma, a kérdés tehát nem értelmezhető.
2013. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam, hogy a cigányok jobbak, hanem azt, hogy ti is olyan rosszak vagytok mint a cigányok.
2013. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!