Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kérem valaki segítsen! Nekem...

Angelik@ kérdése:

Kérem valaki segítsen! Nekem a videóvezérlőmmel van probléma. Mikor újratelepítem az illesztőprogramot, újraindítás után a gépem, nem reagál semmire és az egész kép fekete marad. Mi lehet a probléma? :/

Figyelt kérdés

Gépem: Windows XP 32 bit

Nvidia Geforce 8500 GT (Ezt töltöttem le a hivatalos oldalról, a legfrissebbet)



#NVIDIA #Geforce 8500 GT
2013. okt. 8. 10:35
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Valószínű, hogy nem passzol valamiért a program, amit letöltöttél. Próbáld csökkentett módban elindítani a gépet, ha úgy működik (van kép), akkor jó a videókártya. Eszközkezelőben töröld a videókártya illesztőprogramját. Újraindítás után egy alap illesztőprogramot fog használni az XP, jó vacak minőségben, de ettől ne ijedj meg.

Nézd meg alaposan, hogy jó drivert töltöttél-e le (XP-hez való, 32 bites, és a kártyához is jó-e).

Ezután frissítsd az eszközkezelőben.

2013. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amit leírtál kipróbáltam már és nem működik így sem.:/

Az Everest programot ajánlották, ami megmutatta hogy pontosan mivan a gépemben és hogy mit kell letöltenem.

Többször újratelepítettem az illesztőprogramot, de ugyan abba a hibába ütközöm, sőt már újra is telepítettem a gépet és így sem:D

Mindenesetre köszönöm a segítséged Lajos.

2013. okt. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!