Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazaárulózzák le azokat,...

Miért hazaárulózzák le azokat, akik külföldre kényszerülnek?

Figyelt kérdés

Gondolom nem jókedvükben mennek.

Az ember jól akar élni, enni akar adni a gyerekeinek és nem 70 ezerért gürcölni szalag mellett. Ha itthon maradna, csak a robot maradna éhbérért, amire családot sem lehet alapozni, fiatalként nem lehet belőle minőségi életet élni.


Sokkal inkább azok a hazaárulók szerintem, akik ilyen helyzetet teremtettek az országban.



2013. nov. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobboldali vagyok ,szerintem nem hazaárulók akik külföldre mennek , készülnek.

Egyetértek veled, azok a hazaárulók akik miatt idejutott az ország.

2013. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az sem hazaáruló, aki egyéb okokból költözik el. Személyes döntés kérdése, hogy ki hol akar lakni. A haza dolga, hogy felszabadítson, nem pedig az, hogy rabláncon tartson. A nemzet szabadsága az egyén szabadságával kezdődik. Én itt élek, de nem ítélem el, aki elköltözött. Aki elmegy, menjen szabadon, de az előnyeit se élvezze annak, hogy magyar.
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Azok hazaárulózzák le, akik ma is jól élnek, apuka-anyuka tolja a fenekük alá a kocsit stb. Fogalmuk sincs, hogy mások hogyan élnek.
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azokat "hazaárulózzák" le akik kimennek és onnét pofáznak utána, hogy "így a 'zország, úgy a magyarok".


Aki "kényszerből" megy mert ugye nincs mit rajta szépíteni, hogy nehéz itt megélni normálisan az szerintem érthető.

2013. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
91%
Én az ilyen hazaáruló-zóktól csak azt szoktam megkérdezni, hogy Széchenyiről vagy Kossuthról mi a véleményük..: )
2013. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ezt lehet eladni.
2013. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!