Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érvek szólnak egyes...

Milyen érvek szólnak egyes pártok mellett?

Figyelt kérdés
Ellen érvet ne küldjétek ismerek bőven eleget!

2013. nov. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Üres halmaz.....
2013. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez a tevékenységüket, és a programjuk ellentmondásmentességét és kivitelezhetőségét kell megnézned. Ha kampányukból szeretnél kiindulni, erősen figyelembe kell venni, hogy csak az rúg labdába, aki olyant mond, amit elhisznek neki. ÉS ma itt nem a realitásokat akarják hallani az emberek, tehát azt mondani politikai öngyilkosság.


Ha pártok melletti érveket mondunk, olyasmit kell mondani, ami a többinél nem teljesül (különben a többi mellett is érv!). Könnyen tűnhet úgy, mintha ezzel "a jó" pártot neveznénk meg. Jó párt nincs, csak a körülményekhez és a többihez képest jobb. De ennek indoklása nem lehetséges pár sorban (úgy sem hinnéd el - ha pedig mégis, akkor magadtól is úgy gondoltad), mert a dolog sokkal bonyolultabb (azt meg se említem, a mai divat szerint hogyan leugatnák).

2013. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


én így látom:


fidesz: nagyon erős marketing, nagyon hatékonyan működő pártszervezet, nagy, kiépített szervezet


jobbik: erős marketing


LMP: korrekt szakmaiság, erős szakmai háttérstáb


EGYÜTT-PM: erős szakmai háttérstáb


DK: erős marketing


MSZP: erős szakmai háttérstáb, nagy, kiépített szervezet

2013. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbik: valós alternatívájuk van a problémák megoldására, nemcsak annyi hogy "munkahelyet teremtünk" meg "rendet teszünk". Minden problémára van megoldás, amelyek jelentős része szakmailag is támogatható.
2013. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4. Erre én is kíváncsi vagyok. Még nem sikerült fellelnem ezeket a valós alternatívákat, de te hátha segíthetsz konkrétabban.
2013. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!