Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy-két ember az osztályba...

Van egy-két ember az osztályba, akik mellett nem érzem jól magam, zárkózott vagyok amúgy is, és még be is szólnak, mi csináljak?

Figyelt kérdés
18/l
2013. okt. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Azzal az egy két ember mellet azért nem érzed jól magad mert önbizalom hiányod van.

Fel vagy készülve eleve arra hogy be fognak szólni, és hogy te rosszabb vagy mint ők.

A megoldás szerintem kerüld őket ha tudod...

2013. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezném az 1-es válaszolót: van ötleted, -mégis-hogy lehet kerülni az ilyen pofátlan osztálytársat?Ha írsz, akkor talán megoldást is adhatnál!Nekem pld.semmi ötletem nincs.
2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam a helyzeteden,sajnos kevés az információ,kik ezek? Keress szövetségest,barátnőt,vagy olyant aki nem szereti ezeket.Valami módon törj borsot az orruk alá.Tudom aki zárkózottabb ember az nem szereti a sunyi visszavágást,sőtt a bosszút sem,nem így nevelődött.Sajnos ilyen az élet,és meg kell tanulnod megvédeni önmagad,később is szükséged lesz rá!
2013. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj nálad h.zárkózott vagy,inkább az fogalmad nics a viselkedésről,és udvariasságról!Én több tippet és tanácsot írtam, és min.annyi jött volna tőled?hogy: köszi
2013. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!