Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a gazdáról, aki megmérgezte a borát, mert állandóan meglopták?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 tetro ***** válasza:

Hát, egy lakat vagy egy feljelentés lehet ésszerűbb lett volna.

[link]

2013. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:
tetro, a lakat semmit nem ér, egyszerűen leverik. A rendőrség semmit nem tett, már sokadszorra lopták meg a gazdát, így kénytelen volt saját kezébe venni a dolgokat. Várjuk ki a végét az ügynek.
2013. nov. 7. 13:50
 63/64 anonim ***** válasza:
38%

"A rendőrség semmit nem tett, már sokadszorra lopták meg a gazdát, így kénytelen volt saját kezébe venni a dolgokat. Várjuk ki a végét az ügynek.

"


Még bejelentést sem tett

2013. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
Nagyon jol tette! Mert ugye lopták a borát nonstop, vér nem folyt ,hatoság addig nem foglalkozik a dologgal. Meg ugye teljesen normál hogy a kedves szomszéd miért ne a boltba menjen borért. Ezek után ugy látszik ha én a szobám közepén ások egy gödröt és éjszakára nem világitom ki, netalán a szomszédom fejbe akar engem csapni ,és besunnyog éjszaka, és nyakát szegi ,még engem csuknak be , miután esetleg rájönnek hogy volt sejtésem ,a latogatási szándékárol. De könyörgöm ,a magántulajdon a szobám ,a pincém belseje, ez nálunk hogy van akkor?
2013. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!