Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keveseket érdekel ma Magyarors...

Keveseket érdekel ma Magyarországon a demokrácia? Ennek mi lehet az oka.

Figyelt kérdés
Tegnap feltettem egy kérdést, de nem érdeklődnek iránta az emberek, holott a szidalmazó, személyeskedő, provokáló kérdéseknél hatalmas a tolongás. Mi lehet az oka?
2013. nov. 4. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy itt nem működik.
2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyok demokrata, szerintem nem egy működőképes államforma.
2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért nem működőképes?
2013. nov. 4. 21:07
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy szintre teszi az 1000 forintért szavazatát eladó analfabétát mondjuk egy politológussal.
2013. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert a működéséhez az kell, hogy az emberek tiszteljék és meghallgassák egymást és ez hiányzik. Itt az győz, aki több tekintélyt képes magának kifacsarni az élet citromából, az pedig rendszerint gátlástalan intelligenciával történik, amit a saját javára használ fel.
2013. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2013. nov. 4. 21:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, amit a 4-es mond.
2013. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert nem a demokráciából lehet ételt venni. engem sem érdekelne egy egypártrendszer, ha jobb lenne az életszínvonal.
2013. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok demokrata.


Legalábbis ezt az euro-amerikai liberális "modern" demokráciát mindenképpen ellenzem.

Sőt, nem is hiszek a demokráciában.

2013. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Legalábbis ezt az euro-amerikai liberális "modern" demokráciát mindenképpen ellenzem.

Sőt, nem is hiszek a demokráciában." Jó, de a te egyszeri véleményed semmit nem nyom a latba, hiszen jelentéktelen vagy -> mert nincs demokrácia

2013. nov. 4. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!