Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Ausztráliáról?

Mit gondoltok Ausztráliáról?

Figyelt kérdés
Ausztrália, nem Ausztria!

2013. nov. 5. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy büdösmessze van.
2013. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam, hanem mint ország. Gazdaság, életszínvonal, stb.
2013. nov. 5. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó hely.

Magas az életszínvonal , jó a közbiztonság is.

És szigorú a bevándorlási rendszerük.


Amiért sokan nem szeretik vagy félnek tőle, hogy Ausztrália a bolygó mérges kertje, tele van mérgező növényekkel meg veszélyes állatokkal , rovarokkal.

2013. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vadkan01 ***** válasza:
62%
Egy szép kis kontinens vörös hegyekkel, koalákkal, kengurukkal és kacsacsőrű emlősökkel.
2013. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Messze van, kietlen bozót a nagy része tele mindenféle mérges állattal.
2013. nov. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jártam kint, csak pozitívat tudok mondani! Megfogadtam, hogy vissza fogok menni, ami 2év múlva meg is fog történni..!
2013. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fent írtakat tudom megerősíteni, szerintem minden szempontból klassz ott élni. Az állatok körül nagy a hype, de javaslom neked, hogy néz róla pár dokumentum filmet, vagy olvass kint élő emberek blogjait és meg fogod látni, hogy remekül lehet élni az állatok mellett. Attól függ minden, hogy milyen környezetben élsz. Nyilván vidéken nagyobb lesz rá az esélyed. De annyira sok a pozitivuma annak az országnak, hogy ez igazán nem nagy ár. Én is éppen készülök kiköltözni pár évre.
2013. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!