Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a magyar hajnal...

Mit gondoltok a magyar hajnal pártról?

Figyelt kérdés

Bizonyára hallhattatok róla a közelmúltban.


[link]


Ez idáig a szimpatizáltam a jobboldallal, sőt most is. Ám szerintem ők így eléggé komolytalanoknak tűnnek nekem. Már így megjelenés alapján is, jó persze média ez is..

Talán a jobbikból kiselejtezett neonácik alapította párt, semmi több.


Valaki azt mondja hogy ez csak ahhoz vezet hogy mindkét párt (m.h. és jobbik) elveszíti a táborát a széthúzás végett, és egyik sem fog nyerni a szavazáson. Én viszont talán úgy gondolom hogy pont az eddigi jobbikban való túlzott radikalizmus szűrődik ki ami a pártot magát fogja népszerűbbé tenni.


2013. nov. 4. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinálják mint a jobbik. Sőt az egész mögött a jobbik van mert most így akarnak középre tolódni és az új exkommunisták és nyugdíjasok pártja lenni mert ahogy látjuk most ez a menő.
2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.


Olyanok, mint a DK.

2013. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan azt, amit a kuruc.info-rol.

Kell egy téma, szervezet, párt, ami lefogja, a székben tartja a butákat a gép elott.


Így, hogy a Jobbik puhul, muszáj hogy legyen egy párt, ami a felszabaduló nácikat (jobbik 20-40%-a, a lumpen) megfogja.


Nem értek egyet a MH által képviselt ideológiával, de azzal igen, hogy szükség van a pártra.

2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1: Ebben van valami hogy csak középre akarnak kerülni. Ám mégis sokat mocskolja a jobbikot. (emiatt nem vagyok biztos benne hogy mennyire jobbik álca)
2013. nov. 4. 18:18
 5/10 Dick Esmen ***** válasza:
Segítik a jobbik megerősödését.A szélsőségesek elpártolnak ugyan tőlük,de így több konzervatívnak lesz szimpatikus a párt(mármint a jobbik).
2013. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ozmium42 ***** válasza:
Azt, hogy kb. 10 fős, családtagokkal együtt. A Magyar Főnix Mozgalommal együtt talán elérnék a párt bejegyzéshez szükséges 25 főt, de én ezt nem siettetném.
2013. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párt bejegyzéséhez 10 fo kell.
2013. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön összeesküvéseket gyártani. Hasonló történet játszódik le és a vége is hasonló lesz, mint a MIÉP-Jobbik Harmadik Útnak.

A Jobbik elkezdett középre húzódni, sorra elhagyja azokat, akik bejuttatták a Parlamentbe (akiket most komolytalan viccpártnak titulálnak több százezer szavazatot hoztak nekik egyébként) , kizárták őket és most ők nem kis bosszúvággyal, mozgalmat alapítottak. A kellő időben majd a kellő információval előjönnek (nem is biztos, hogy ők, hanem a kellő médiumhoz eljuttatják), amivel a Jobbik óriásit fog bukni. A kiábrándultak nagy része el sem megy szavazni, egy részük meg majd szavaz a MH-ra. Ha jól csinálják, akkor elég szavazat összegyűlik az állami támogatáshoz. A Jobbik is így kezdte.

2013. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyelőre még nem sok mindent csináltak, így nem tudok róluk véleményt alkotni.

Szerintem mások is így vannak ezzel, aki pedig nem, az csak az előítéleteit fújja, akár negatívat, akár pozitívat.

2013. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na rájuk lehet mondani azokat a közhelyeket hogy nácik meg antiszemiták, a Jobbik meg végre megtisztul egy kicsit.

Követem a MH-t hogy mit csinál, de eddig még programjuk sem nagyon van. A nagyon szélsőségesek majd oda szavaznak, de ez a szélsőség nem ad megoldást a problémákra.

2013. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!