Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg börtönbe...

A Jobbik tényleg börtönbe zárja a melegeket, ha hatalomra jut?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem hiszem.

Már eléggé lejegelték ezt a dolgot, mióta irányt váltottak.


Na, meg ha egy Freddie Mercury díjas ex meleg jogi aktivista lenne a köztársasági elnök, akkor nem hiszem, hogy börtöne csuknál a melegeket.Ugyanis ha a Jobbik nyerne , akkor ez lenne.


A médiából viszont, tuti,hogy csökkentenék a homoszexuális jelenlétet.

2013. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Azt nem tudom, hogy szívesen megtennék-e, de ha mégis, akkor nem tudják meglépni az EU miatt.

Szerintem csak az ilyen provokáló, rózsaszín balerinaruhában táncikáló elmebetegeket ítélnék el közszeméremsértés miatt és be lenne tiltva a homovonulás.

2013. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A börtön nevelési-javítási szándékkal létezik. A melegek meg Kánaánban éreznék magukat a börtönben, ráadásul nem is "gyógyulnának". Egyszerűen belelőnék őket a Dunába.
2013. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Honnan veszed ezt a hülyeséget?


Az álláspontjk annyi, hogy mindenki azt csinál 4 fal között amit akar, csak ne propagálják.

2013. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Nem. Szó nincs arról.

A Cigányokkal vannak kiadva csórók..

Ez a párt pontosan ugyanolyan csöves mint a másik az mszmps csöves banda, ugyanúgy a megosztásra akarnak építeni..


Viszont, nem tudom, honnan vette a kérdező ezt a kérdést, lehet unatkozik, de a Google, két másodperc alatt kiadja a homoszexualitásról az álláspontját.

[link]

2013. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen meglepodtem!

2013. nov. 6. 13:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja. Őszintén szólva, én pl le..rom a politikát.

Igaz, ez a csöves párt is meg a másik egyéb is csak azért van bent, mert hülye fejjel nem mennek el szavazni.


Az tény, hogy idén már teljesen mást nyilatkoztak. az is biztos, nem szavazok rájuk, elsősorban azért mert apáék nem erre a pártra voksolnak, és csak annyi ezekről a véleményünk hogy no komment..

2013. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ftf1983 ***** válasza:
64%
A Jobbik akkor elég sok tagját kénytelen lenne lecsukni, mert bizony nem kevés képviselő úr a család mellett jár fiúkhoz szexelni... Amúgy meg a Jobbik hőbörgése a műveletlen, elmaradott, primitív csőcseléknek szól, akinek némi IQ-ja van az nem számol velük komolyan, mert vicc az egész bagázs.
2013. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A médiából viszont, tuti,hogy csökkentenék a homoszexuális jelenlétet."


Milyen homoszexuális jelenlétről beszélsz? Mutass egy olyan újságot, TV csatornát, ami foglalkozik a melegekkel. Én rendszeresen olvasok mindenféle újságot, nézek TV-t, de érdekes, SOHA nem futottam még bele ilyesmibe. Már nem azért, de ez baromi igazságtalan érv, hogy "a média...". Nincs a melegekről szó. Ha van is, nagyon elvétve, és csak utalásszerűen. Ha évente 1-szer a híradóba bemondják, hogy most zajlik a felvonulás, akkor szerinted már az egész média tele van a melegekkel?


Kicsit gondolkodni kéne, mert ez a "médiában őket kell nézni" nem érv, nem és tény, hanem egy kitalált baromság, sehol nem kell a melegeket nézni, sem az újságban, sem a TV-ben.

2013. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha a Jobbik csak abszolut többséggel kerülne hatalomra, akkor kötné őket az alaptörvény, mivel az ilyen próbálkozások alkotmányba ütköznek az emberi jogok miatt. Másrészt ott van az eu meg egy sor nemzetközi szerződés is, ami miatt ebből óriási balhé lenne.

Ha viszont kilépnénk az euból, és mondjuk összeszűrnénk a levet Putyinnal vagy Iránnal, akkor igen! De ez már amúgy is elég apokaliptikus kép, szóval nagy összeomlások nélkül nem menne, ami senkinek nem jó.

2013. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!