Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százaléka van azoknak a...

Hány százaléka van azoknak a pártoknak, akik 2014 -ben befognak vagy nem fognak bejutni a parlamentbe?

Figyelt kérdés
én 21 éves vagyok és én a Fideszre szavazok.

2013. nov. 6. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Azt senki nem tudja megjósolni. De az biztos, hogyha a Fidesz nem fog csalni, akkor nagyon kevesen szavaznak majd rájuk. Csak azok, akiknek kedvezett az egykulcsos adóval a Fidesz.

Gondolom, te sem diákmunkából élsz?

2013. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki. Már most szólok, hogy 26 éves korodig mindennek örülnöd kell. Mint eddig.
2013. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Istenem... Gratulálok, őszintén ...
2013. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az MSZP 8 évig volt és mindent tönkre tett, azt jelenti hogy bezáratta a gyárakat, eladta Magyarországot Izraelnek és emiatt ment tönkre Magyarország.
2013. nov. 7. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

szokjátok a gondolatot:

Fidesz 2/3

Jobbik 5-10% bejut

mszp 20%-al bejutna ha addig nem pártolnak át sokan a DK-ba

2013. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hm.. Nem vagyok MSZP-s, soha nem voltam. De te egy nagyon parányit tudatlan vagy, de 21 évesen még teljesen természetes. Nem X-faktoron, TV2-n,meg Hírtelevízión kellene nevelkedni, és akkor a jól bejáratott unalmas szlogeneddel nem állnál elő. Ha ez az igazi ok, hogy te a Fideszre szavazol, akkor tényleg gratulálok :D Ha megvert a múltban Julcsi néni,akkor inkább oda megyek Aranka nénihez, aki éppen kirabol, de nem baj ismét hozzá megyek, mer legalább nem ver meg. Kb ilyen szint..
2013. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez saját vélemény, nincs hiteles forrása. Szerintem ez lesz:

40-50% FIDESZ (ha rajtuk múlik, alkotmánymódosítással 100% feletti eredményt is elérhetnek...)

20-25% Jobbik

20-30% MSZP

1-2% DK, LMP és változatai összesen


Megjelent a harmadik erő, amivel a jobboldalnak száolnia kell, ezért "tolódik jobbra" a fidesz is, hogy csökkentse a Jobbik népszerűségét - hiába.


A Vasfüggöny ezen oldalán általános az euroszkepticizmus, és a Kelet (SZU, Kína) felé történő nyitás, valamint a homofóbia. E miatt az LMP a következő évtizedekben nem fog tudni bejutni.

2013. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!