Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szabad csapdát (akár halálos)...

Szabad csapdát (akár halálos) állítani a betörők ellen?

Figyelt kérdés
Például vermeket ásni, amik alján kihegyezett karók vannak.
2013. nov. 7. 22:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2013. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért nem? Én házam, én váram. Nem kötelező betörni.
2013. nov. 7. 22:35
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

nem. lásd

[link]

2013. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Ha esetleg meg is hal az illető, 2-től 8 évig terjedő szabadságvesztéssel jutalmaznak majd érte.
2013. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Julianne Moore válasza:
92%
állítólag évek óta lopják a borát.a rendőrségnek nem tett bejelentést.miért?először a kötelező köröket kellene végig futni,aztán jöhetnek az "alternatív"megoldások.megérteni megértem ettől függetlenül,de én nem tettem volna...
2013. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki tudja, hogy agyatlan törvények vannak Mo.-n, de tudod, hogy van. Tolvaj tolvajt védi.
2013. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Azért a lopásért már nagyon régóta nem jár halálbüntetés, aki úgy érzi, hogy járnia kéne az kissé le van maradva, főleg a mai világban.


Másrészt azt a bort éppenséggel el is adhatta volna a tolvaj, vagy éppen hazavihette volna, családi, ismerősi körben elfogyasztani. De persze ilyen dolgokba nem kell belegondolni, igazságtartalma meg úgy sincs, gyorsan hozzuk fel a liberálisokat.

2013. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, de csak olyat, ami nem veszélyezteti az életét és figyelmeztető jelzést kell kiraknod.
2013. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Abszurdisztánban bizony a tolvajnak több "joga" van mint a tulajnak!


(Mellőzve a csapdás, vermes dolgokat most.)


Valami egyenlőbb időszerű lenne, ne legyen fagyállós bor, villamos kerítés, satöbbi, de az ellenkezője se ami kb. most van!

2013. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Természetesen szabad. A tulajdonát megvédeni minden ember alapvető emberi joga.
2013. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!