Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Youtube agresszív reklámjai...

A Youtube agresszív reklámjai ellen tudok valamit tenni, le lehet őket tiltani? Be lehet állítani valami "időzárat", hogy csak 10 mp-ig kelljen nézni őket?

Figyelt kérdés

Alapszitu - 3 éves lányom gyerekdalokat hallgat/néz a legkisebb méretben, ezek a felvillanó reklámok egy elég nagy rész kitakarnak a képernyőből, ez az állandó klikkelgetés (rövidek a gyerekdalok) roppant idegtépő, már ott tartok, hogy egy mp-et sem bírok belőlük végignézni, ha pl. 10 mp után magától megszűnne, nem lenne velük bajom, a reklám a funkcióját is betöltené, de így pont az ellenkező hatást érik el.

A kedvencem, amikor mesék közben sör és férfiparfüm reklámok mennek ... gondolom IP címre mennek, de én pl. nő vagyok, nem sörözöm és nem használok férfi parfümöt sem ...


2013. máj. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen böngészőt használsz? telepítsd fel az adblock nevű bővítményt. Van egy adblock plus nevű is de az nekem a youtube reklámokat nem tüntette el.. itt van chromehez a linkje: [link]
2013. máj. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg teljesen eltüntette az AdBlock. Továbbá kapcsold ki a megjegyzéseket a fiókod beállításainál http://www.youtube.com/account_playback
2013. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kukorika ***** válasza:

Az még csak hagyján hogy telerakják ezekkel a hülye box reklámmal a képet, így lerombolva az élvezeti értékét a video-nak (mely persze külön per tárgya lehetne, sok aspektusból aggályos jogilag)...

Sokkal zavaróbb, sőt gyakorlatilag köztörvényes bűncselekmény, zaklatás, kéretlen reklámozás zajlik; nem lehet nyugodtan élvezni egy gyűjteményt vagy egyveleget (ha ez a megnevezés szimpatikusabb), mert a számok közti szünetben eleinte csak egy-egy, most már alig van kivétel, hogy ránkerőszakol egy reklámot.. marha kellemes, ha pl meditatív ázsiai világzenét hallgat az ember elrévedve, hogy két szám közt beüvölt egy szánalmas gusztustalan okostelefon reklám ... Ez túl azon hogy kéretlen reklámozás bűncselekménye, SZEMÉLYISÉGI JOGOKAT SÉRT... pszichés kárt okoz... melynek kártérítési tételének nincs felső határa... ha pl idegösszeomlást kapok emiatt és bizonyítani tudok a youtube fizethet dollármilliókat is ha ügyes az ügyvédem... csaj szólok.. ;)

2013. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kukorika ***** válasza:
CSAK szólok akart lenni a végén... nyilván...
2013. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!